Veiklos ir paslaugos

parallax background

Jautmalkės Gamtos Mokykloje veikia neformaliojo švietimo veiklos, galimos integruotos pamokos, individualios ekskursijos, bei viešnagės gamtos mokyklos patalpose:

Edukacinės veiklos

Informacija ruošiama

Neformalus švietimas

Informacija ruošiama

Integruotos pamokos

Visi ugdymo įstaigų pedagogai yra maloniai kviečiami naudotis gamtos mokyklos pastatu ir erdve vykdant integruotas pamokas. Čia Jūsų laukia mokinių švietimui pritaikytos erdvės bei Kurtuvėnų regioninio parko gamta.

Žemiau pateikiamos datos, kada vyksta mokytojų supažindimo su Jautmalkės gamtos mokyklos erdve renginiai:

2020 Liepos 22 d.

(Daugiau informacijos vėliau)

Visiems atviras centras

Visi norintys yra kviečiami naudotis gamtos mokyklos pastatu ir erdve savo reikmėms už minimalų mokestį, padedantį gamtos mokyklai funkcionuoti ir skleisti aplinkosauginio švietimo idėjas.

(Daugiau informacijos vėliau)

Savanorystė

Veikla, prie kurios gali prisidėti kiekvienas norintis.

Gamtos mokyklai reikalinga pagalba organizuojant ir vykdant renginius, stovyklas, tvarkant aplinką bei padedant skleisti aplinkosauginio švietimo idėjas!

Mainais Jums siūlome nuostabią Kurtuvėnų regioninio parko gamtą, patirtį dirbant su vaikais ir suaugusiais, pačius draugiškiausius komandos narius bei nesibaigiančius nuotykius.

Jeigu jus domina galimybė prisidėti prie gamtos mokyklos komandos bei turiningai praleisti laiką Kurtuvėnų regioninio parko širdyje, dėl detalesnės informacijos kreipkitės tiesiai į gamtos mokyklos programų vadovą.