Interjero Dalys

Už Mazda 5 2010-2022 Vairo Valdymo Mygtuką Perjungti Automobilį Stiliaus Garso Kontrolė

Produkto aukščiausios kokybės.Pagal gamintojo specifikacijas.Puikiai tinka automobilyje.Lengvas montavimas.Stabilių rezultatų, aukšto patikimumo.Stilius: Vairo Jungikliai Krova ant Transporto priemonė: Vairas Įmontuoti: Už Mazda 5 2010-2022 Pareigos: Garso mygtukas + borto kompiuteris degalų suvartojimo mygtukas Paslaugos: Įjungti važiuojant degalų sąnaudos Spalva: juoda Medžiaga: plastikinės Pakuotės Turinys: 2 * Vairas Mygtuką Perjungti (su diržu) Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.