Tattoo & Body Art

1Pcs Tatuiruotė Wireless Power Plug Jungiklis Konversijos 4 Color Tattoo Priedai

Žymos: automobilių reikmenys gundam, automobilių reikmenys elcric, ego tatuiruotė mašina, automobilių reikmenys pirkti, automobilių reikmenys gotikos, automobilių reikmenys elite, addo automobilių reikmenys, indija plaukų aksesuarai, armatūra automobilių reikmenys, plaukų aksesuarai ponpo

Specifikacija: Pavadinimas: Tatuiruotė belaidžio tinklo jungiklis plug

Perėjimas kištukas pagamintas iš aliuminio lydinio, su labai geros kokybės, tvirtas ir patvarus.

Yra keturios spalvos pasirinktinai: juoda, raudona,mėlyna ir aukso .

Automatical jungiklio, kištuko, nereikia jungiamosios linijos ir tradicinių jungiklio pedalą.

Labai paprasta ir patogu naudoti ir valdyti.

Tatuiruotė įjunkite kištuką tiktų visiems tatuiruotė elektros energijos tiekimo.

Prijungti pedalą uosto energijos tiekimo ir įjunkite jungiklį, jis bus dirbti.

Nereikia koja pedalą ir laidais, labai patogu ir taupo.

Savybės:

100% brand new ir aukštos quality.Net svoris: apie 10,2 g/vnt

Komplektą sudaro:

1pc x Tatuiruotė Belaidžio tinklo Jungiklis Plug

Apie Vežimą: Jūs galite patikrinti savo paketą transporto statusą, taikant vieną iš šių dviejų svetainių.Pirmasis: https://global.cainiao.com/ antrasis: https://www.17track.net/en Grįžti & Grąžinti : 1) Prašome patikrinti stebėjimo informaciją apie sekimo tinklapyje, ir 3-7 dienų ar daugiau po pristatymo logistikos bus atnaujintas.Jei jokių problemų, apie, stebėjimo informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl sprendimų. 2) patikrinkite pakuotės ir iterms, ar sveika atvykusi, jei yra kokių nors problemų, tokių skaldytiems/negerai stilius/negerai spalvų elementus, nedvejodami leiskite mums žinoti, mes suteiksime tinkamas sprendimas jums. 3) Prašome susisiekti su mumis elektroniniu posistemė žinutes, jei turite kitų klausimų ar reikalavimų.Atsiliepimų: 1) Jūsų pasitenkinimas yra mūsų siekimas.Jei yra kas nors nepatenkintas(įskaitant ir mūsų produktą ir paslaugą arba kitas dalykas), prašome nedvejodami kreipkitės į mus tfor pagalbą prieš jūs įdėti, kad ginčo, mes stengiamės išspręsti šią problemą už jus. 2) Jei jūs patenkinti mūsų iterms ir mūsų paslaugos,prašome palikti Teigiamą Atsiliepimą (5 žvaigždučių), su gražiais nuotraukas mums.Tai yra labai svarbu mums pasiūlyti jums mūsų geriausias paslaugas, kitą kartą.

• Tipas: Tatuiruotė accesories
  • Medžiaga: Aliuminio lydinys
  • Neto Svoris: 10.2 g
  • Prekės Pavadinimas: Galaxy Tatuiruotė