Namų Apyvokos Prietaisai

Espresso Kavos Aparatai Su Pieno Putų Kavos virimo aparatas Su Vieno paspaudimo Operacija, Kapučino Aparatas Ir Latte ES Plug

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę.

Mūsų gaminiai yra prieinamos kainos ir geros kokybės.Mes paramos dropshipping ir didmeninė prekyba .Jei jūs norite dirbti su mumis ilgą laiką, susisiekite su mumis ir mes suteiksime jums labai palankios kainos.Geriausi Linkėjimai!

Puikus Espresso Machine " Homebrew:kavos virimo aparatas bus užvirinti kavos ir pieno puta puta vienu metu 3 minutes.Pradėti gražią dieną vieną puodelį norimą kavos, bet, cappuccino, latte, macchiato ar espresso kavos.

Užvirinti Kaip Barista ir Lengva Valdyti: Valdyti experesso kavos aparatai su tik vieną mygtuką, ir yra kambario temperatūros ir šilto pieno putos jūs galite pasirinkti iš.Taupykite savo laiką padaryti kavos, bet ne save deliciousness kavos.

Padaryti Savo Barista-Kokybės ir Specialybės Kavos: Naudoti kavos aparatas ir savo kūrybiškumą pritaikyti gėrimų ir plėtoti savo barista įgūdžius.Mėgautis įvairių kavos gėrimų namie, sustabdyti išleisti daugiau apie kavos parduotuvę.

Kompaktiškas ir Rafinuotas Dizainas:tai ne tik espreso kavos aparatas, bet gražus minimalistinis ir smulkūs apdailos tinka jūsų namuose ar biure.

Šis produktas yra tinkamas naudoti keliose vietose, tokiose kaip virtuvė, miegamasis, svetainė, kabinetas ir kt.

Kištuko Tipas :EU Plug,ji taikoma Indonezija, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Italija ir t.t.

Spalva:juoda

Medžiaga:Nerūdijantis plienas

Pakuotės Turinys:

1 x kavos pieno putų mašina

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Prekės Pavadinimas: FGHGF
  • Sertifikavimo: NĖRA