Namų Apyvokos Prietaisai

Maisto Išsaugojimo Vakuuminio Sandarinimo Mašina, Su Žarna Ir Nešiojamų Rankinis Dulkių Siurblys Rinkiniai Tinka Mason Skardinės

Žymos: Mašina, alaus konservavimo mašina, dulkių gruntas mašina, galite gruntas mašina, gali sandarinimo mašina

[Sudaro] 1 x Platus Nagų Gruntas, 1 x Reguliariai Gruntas, 1 x Žarnos Jungtis (už Foodsaver Dulkių Gruntas Mašina), 1 x Pratęsimo Silikoninė Žarna,1 x Rankinis Oro Siurblys (Rankinis Oro Ištraukimo), 1 x Gali Atidarytuvas. (2 x Plačiai Burnos Mason Jar Dangteliai(86mm) ir 2 x Reguliari Burnos Mason Jar Dangteliai(70mm) yra naudojami tik bandymai.

[Gali būti Pakartotinai](dangtį galima lengvai pašalinti su Can Opener mes turime įtraukti)Mūsų daugkartinio naudojimo mason jar dangteliai gaminami iš aukštos kokybės alavuotoji skarda ir turi puikų atsparumą korozijai, kasdienio naudojimo, o gali atspari aukštos ir žemos temperatūros.Galima naudoti šaldytuvai, mikrobangų krosnelės ir indaplovės.

[Lengva Naudoti]Todėl, kad jar gruntas yra centre ir tvirtai prispausta per dangtelis filtro, prijunkite vieną pusę stiklainio dulkių gruntas žarną prie įrenginio priedų prievado, o kitą galą į viršų uždarąja Mason jar, rankinis greitai ištraukia orą iš jar.Apie 5-7 kartus ranka traukiant, oras taip pat gali būti išnaudota iki sandarinimo valstybės

[Nešiojamų Dulkių Gruntas], Ar turite tokių problemų?Jokių dulkių gruntas?Ar jūsų dulkių gruntas yra per didelis, jį priimti lauke?Nesijaudinkite!!Šis rankinis oro siurblys gali vietoj dulkių gruntas siurblys oras iš mason indai.Tai bus jūsų nešiojamų ir labiau prieinamos pasirinkimas dulkių gruntas

[Atitiktų Visus Jūsų Vakuuminio Sandarinimo Poreikius] Supakuotas su reguliariai jar dulkių gruntas, plačią burną jar dulkių gruntas, rankinis oro siurblys, du priedai žarnos ir keturi masjon jar dangteliais.Mūsų maisto vakuuminio gruntas kit " padės jums pašalinti orą iš mason indai ir pratęsti gyvenimą savo laikomi maisto.

Medžiaga: Plastikas + Metalas

spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

Pakuotės Turinys:

1 x Platus Nagų Gruntas

1 x Reguliariai Gruntas

1 x Žarnos Jungtis

1 x Pratęsimo Silikoninė Žarna

1 x Rankinis Oro Siurblys

1 x Gali Atidarytuvas

2 x Plačiai Burnos Mason Jar Dangteliai(86mm)

2 x Reguliari Burnos Mason Jar Dangteliai(70mm)

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesos atspindys ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Prekės Pavadinimas: FGHGF
  • Sertifikavimo: NĖRA