Namų Apyvokos Prietaisai

€1 247.40 €923.08

Žymos: tatuiruotė mašinos ez, vyrų tatuiruotė mašina, sukiojamos tatuiruotė mašina, pico seond lazeriu, raumenų stimuliacija įrengtas, n tatuiruotės pašalinimas, chayen tatuiruotė mašina, pašalinus rusijos lazeriu, os tatuiruotė mašina, tatuiruotė mašina jungas

2021 Karšto Pardavimo Grožio Mašina, Nd Yag Picosecond Lazerinis Tatuiruotės Pašalinimas, Odos Balinimas Pašalinti Strazdanų Grožio Mašina

Dear klientas .Sveiki!

Jei turite klausimų apie šį produktą, kviečiame konsultuotis su mumis.mes atsiųsime jums išsamesnę informaciją.

Problema ne pristatymą į kai kurių šalių

Jeigu jus domina mūsų produktais, bet ir jūsų šalies nėra pristatymas, prašome susisiekti su mumis.Todėl, apskaičiuojant tarptautinės logistikos krovinių yra varginantis, krovinių vežimo, muitinės ir mokesčių tarifas kiekvienoje šalyje yra skirtinga, todėl mes negalime nustatyti kiekvienos šalies po vieną, labai ačiū už jūsų supratimą!

Instrukcijos užsakymus

Ši mašina gali pateikti skirtingų lizdų tipai ir standartinė įtampa.Prašome atkreipti dėmesį, tipo, jums reikia, kai jums pateikti užsakymo.Be to, mūsų mašina gali suteikti specialių individualiai pritaikytas paslaugas, pvz., pakeisti sistemos kalba, pridėti logotipas, įvairių spalvų, važiuoklės, pridurdamas, keičiamos rankenos, ir kt.dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į pardavėją, ačiū, kad atvykote!

Kad be nerimauti

Mes jau veikiančių fabrikų ir fizinių parduotuvėse Kinijoje daugiau nei 8 metus.Mes galime užtikrinti, kad kiekvienas mašina parduota iš mūsų turi geriausią kokybės, ekonominio efektyvumo ir po-garantinis aptarnavimas

1064 nm / 532 nm / 755 nm /juoda lėlė picosure lazerio aparatas aprašymas lazerio šviesos yra perduodama per tatuiruotę odos,mikroskopiškai triuškinantis pigmento į mažas daleles, kurios yra lengviau perdirbti ir pašalinti kūno.Dauguma pacientų, įvairios 10 minučių gydymo.Lengvas vidutinio sunkumo dirginimas viršutinių odos, galima tikėtis už kelių dienų iki savaitės, priklausomai nuo gylio ir samount pigmento būti pašalintas.

poratble picotech nd yag lazeriu mašina tatuiruočių pašalinimas ir šveitimas

Lazerio tatuiruočių įranga, priima Q režimas, kuris leidžia naudoti momentinis skleidžiamus lazerio nutraukti pigmento sutrikimu struktūra.Tai lazerio momentinis skleidžia teoriją,: centralizuotos didelės energijos išspinduliuoja staiga, todėl lazerio įvykdytų bangų dažnių juosta-stantaneously prasiskverbti per odelės į blogą struktūra 6ns, ir pertrauka atitinkamų pigmentų greitai.Po sugeria šilumą, pigmentai, bangavimas ir griauti, kai kurie pigmentai ( be odos-giliai odelės) nulėkti kūno iš karto, ir kiti pigmentai (deep struktūra) suskirstyti tampa maža granulė gali būti palaižė iki ląstelė, virškinami ir egest iš limfmazgių parduoti.Tada pigmentai blogai struktūra apšviesti išnyksta.Be to, lazeris nekenkia apie normalios odos.

Lazerio šviesos yra perduodama per tatuiruotę odos,mikroskopiškai triuškinantis pigmento į mažas daleles, kurios yra lengviau perdirbti ir pašalinti būti kūno.Dauguma pacientų, įvairios 10 minučių gydymo.Lengvas vidutinio sunkumo dirginimas viršutinių odos, galima tikėtis už kelių dienų iki savaitės,priklausomai nuo gylio ir dydžio pigmentinių būti pašalintas

Privalumai picosecond nd yag lazerio aparatas nešiojamas

1.Vokietijos importuotų vandens siurblys.*Jokio triukšmo, suteikti ramią ir jaukią aplinką pacientams. * Didelis vandens srautas geresnio aušinimo,prailgina lazerio ir mašina gyvenimą. 2.Importuotų 316L nerūdijančio plieno,geresnio aušinimo,ilgesnis tarnavimo laikas. 3.Signalizacijos vandens srauto: jei ne vanduo viduje arba kelios vandens įrenginio viduje,tai bus signalas automatiškai-aplink signalą ir stabdyti dirbti iš karto. 4.Jungtis praktiška ir elegantiška.JAV CPC Vandens Jungtis ir Vokietija Harting Elektroninių Jungtis, ar nėra nuotėkio iš vandens ir elektros energijos,saugūs ir patikimi. 5.Yra reguliuojamas centrinis mygtukas ant rankenos.Jūs galite reguliuoti infraraudonųjų židinio nuotolis, lanksčiai,todėl gydymo tikslesni.

5 Gydymo vadovai 1320nm 1064nm 755nm 532nm baltos galvos pico lazerio aparatas

1. 532nm lazeris: epidermio pigmento pakitimai,raudonos,geltonos,kavos tatuiruotės pašalinimas 2. 1064nm lazeriu: odos pigmento pakitimai ir tamsios spalvos tatuiruotė remoal 3. 755nm lazeris: epidermio pigmento pakitimai, šalinimas 4. 1320nm lazeris: sutraukti poras šalinimo,blackhead šalinimo,odos sugriežtinimas,odos balinimas ir odos atjauninimo.5. Balta lėlės odos atjauninimo.

Po pardavimo paslaugos

Mes garantuojame, kad visi mūsų produktai bus išvežti be defektų, žalos atlyginimo ir turi būti visos reikalingos dalys;Mes offer1 metų garantija visoms mūsų prekėms (pagrindinis mašina tik).3-mėnesių garantija atsarginės dalys, neįtrauktos medžiagos/ vienkartiniai dalių, kaip pakeisti lemputes, bet stiklo gabalai, filtrai ir vakuuminiai vamzdžiai;Žalos dėl vandens, klastojimo, netinkamo tvarkymo, piktnaudžiavimo ar netinkamo prietaiso nėra;visi produktai, garantija galioja vienerius metus.Garantijos galioja, kai mašina yra tiekiamos iš mūsų sandėlio;Mes atsisakyti prekių grąžinimo be jokių kokybės defektų.Prašome įsitikinkite, kad pateikti užsakymo atidžiai.

• Naudoti: Bikini, įstaiga, veidas, Pažastų
  • Maitinimo Tipas: Elektrinis