Namų Apyvokos Prietaisai

Atsarginės Dalys, Priedai Irobot Roomba I3 I3+ I4 I6 I6+ I7 I7+ I8 I8+Plius E5 E6 E7 I,E &J Serijos Dulkių Siurblys

Mes siūlome nuolaida didelis kiekis.Kviečiame susisiekti su mumis!

PUIKIAI Suderinamas su iRobot Roomba E serijos E5 (E5134) E6 (E6198) E7 I serijos i7(7150) i7+ i7 plus(7550).Šis nustatymas veikia kaip didelis, kaip tie, tiksliau tinka ir paprasta įdiegti.

LABAI EFEKTYVUS FILTRAVIMO TECHNOLOGIJA - Dvi aukščiausios kokybės guminiai šepečiai yra puikiai suderintos, vienas lupimasis išjungti purvo ir kitų valymo purvo.Šoninis šepetėlis pasiekia giliai į kampus ir kraštus, kad pašalinti daugiau purvo, dulkių ir nuolaužų.Valymo filtras blokuoja 99.97% žiedadulkių, nešvarumai, dulkės, gyvūnų pleiskanos ir kitų dalelių, kaip mažas, kaip 0.3 Mikrometrų dydžio.

LENGVA išvalyti IR PAKEISTI -Švari nusiplauti rankas šiltu vandeniu ir leiskite jam visiškai išdžiūti prieš pakartotinai juos.Reguliariai valyti pakaitinės dalys pagerinti siurbimo ir perford extendsmance tokį gyvenimą savo .Norėdami gauti geriausius rezultatus, krašto-platus teptukai ir filtrai turėtų būti keičiami kas 2 - 3 mėnesius.Multi-surface guminiai šepetėliai turėtų būti keičiami kas 6 mėnesius.

VERTINGĄ PAKETĄ - produktai yra pagaminti iš didelio stiprio ir aplinkai nekenksmingų medžiagų, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus ir sveiką gyvenimo būdą.

Spalva: kaip parodyta paveikslėlyje

Medžiaga: plastikas

Pakuotės Turinys:

1 pora * Voleliu, teptuku

4 * Šoninis šepetys su varžtu

4 * Hepa filtras

1 * Išvalykite šepečiu

1 * Atsuktuvas

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Baterijos Veikimo Trukmė: NĖRA
  • Galia (W): 50w