Namo Saugojimo Ir Organizacijos

2vnt Erdvės Taupymo skaidraus Akrilo Laikrodis-Žadintuvas Su Apkaba Universalus Sienos Montuojamas Smart Garsiakalbis Plūduriuojantis Lentynos, Nuotraukos Augalų

Produkto Desc ription

Aprašymas:

【, KĄ JŪS GAUSITE】Pakuotė 2 vnt plūduriuojantis lentynos, visi instaliavimo priedai yra įtraukti, kuri yra patogiau montuoti.

【TVIRTOS MEDŽIAGOS】, Pagaminti iš akrilo, kad nebus rūdžių ir spalvą, plūduriuojantis lentynos yra stipri ir gerai pastatytas, su lygaus, apvaliais kraštais.

【SANDĖLIAVIMO LENTYNOS】Plūduriuojantis lentynos gali būti naudojamas namuose smart garsiakalbiai, smart monitoringas, elektroniniai žadintuvai, kolekcionuojami daiktai ir kitų dalykų, kad gali būti įrašytas.

【2 BŪDŲ, kaip ĮDIEGTI】Dviejų skirtingų metodų diegimo, jūs galite pasirinkti naudoti lipnios juostelės įdiegti arba naudoti varžtus įdiegti, kad būtų patenkinti jūsų poreikiai skirtingi.

【Taikymo SRITIS KARTŲ】Jis tinka kelios scenos, ir gali būti naudojama vonios, miegamieji, virtuvės, kambarių ir kitų vietų, kur reikia.

2 būdų, kaip įdiegti:

naudoti lipnios juostelės: nuvalykite paviršių, pridėti juostos atgal, paspauskite tolygiai išleisti burbuliukai, nuplėškite nugarėlę lapas, pridėti ir paspauskite jėgos, palaukite 24 valandas.Juosta įrenginio pašalinimas: naudokite plaukų džiovintuvą, šilumos ir tada atsargiai išimkite jį .

naudoti varžtus: ženklas, priveržimo varžtą per skylę mažos lentynos

Specifikacija:

Medžiaga: 3mm/0.12 colių akrilo

Spalva: juoda, balta, skaidri

Dydis(apytiksliai): 22.9 x 9,5 x 6cm/9 x 3.7 x 2,4 colių(ilgis x plotis x aukštis)

Pakuotė:

2 vnt x Plūduriuojantis lentynos

10 vnt. x Lipnios juostelės

5 vnt x Varžtai

4 vnt x Kabelis įrašus

Pastaba:

1. Dėl šviesos ir ekrane skirtumas, prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos.

2. Prašome leisti po 0,5-2 cm skirtumai dėl rankinis matavimas.

Produkto Rodyti

ATSILIEPIMAI