Sekso Žaislai

Manyjoy Vyrų Varpos Siurblys Sekso Žaislas, skirtas Suaugusiųjų Penis Extender Penis Massager Dulkių Siurblys Vyrų Masturbator Priemonė Suaugusiųjų Sekso Žaislais Vyrams

Žymos: varpos siurblys sekso žaislas, varpos erekcija didintuvas silikono, žaislai, Sekso Žaislai, rankovės žiedas pakeitimo

Aprašymas 100% Brand New

Medžiaga: ABS Plastikas + Silikono

Spalva: Skaidrus

Pagrindinis Bruožas

-Padidėjęs jūsų vyriškumas, lengvai, greitai ir neskausmingai.

-Aišku, kameros, todėl jūs galite pamatyti rezultatus.

-Naudojant 3-5 kartus per savaitę, per 3 mėnesių laikotarpį, ji gali padidėti nuolatinis pelnas 1?" ilgio ir 0.75" pavaržą.

-Stipresnis, sunkiau ir ilgiau erekcija.

Slaptą paketą, siekiant apsaugoti jūsų privatumą, mes pažadame siųsti savo produktus paslaptis, pakavimas, be jokių nuotraukų ir žodžių apie sekso žaislas, niekas nežino, ką sklypo viduje.

Komplektą Sudaro:

1 Rinkinys Penis Extender +3 vnt varpos žiedas(dovana)

Kaip Penis Siurblio Darbas:

Ji turi bulb ir cilindras sujungtas plonas guminis vamzdelis.Cilindras tvirtinamas prie tepalu rankovėmis.Vieta tai rankovės per jūsų varpą, tada nuolat siurblys lemputės ranka.Kai lempa yra pumpuojamas, oras ištraukiamas iš cilindro, sukurti vakuumą.Šis dulkių padeda pritraukti daugiau kraujo į varpą, stiprinant jos audinį, kuris bus sukelti erekciją.Vakuumas leidžia išplėsti audinių ir padidėja penio dydis.

• Elemento Tipas: Siurbliai & Didintuvai
  • Seksualinio Pobūdžio: No
  • Prekės Pavadinimas: manyjoy
  • Funkcija: Varpos Siurblys seksualus žaislai, Varpos Didintuvai, Padėti proextender rankinis siurblys, plėtros varpa erekcijos siurblys, vyrų masturbator