Moterų Batai

Lolita Batai Lankas Mary Jane Bateliai Platformos Ponios Butai Odos Aikštėje Kojų Laisvalaikio Bateliai Ponios Princesė Batai Juoda Oxford

Žymos: Sportbačiai, tommy hillfiger moteris batai, dizaineris replica batai, iš sportbačiai moterims, naujas moterų batai 2022

Prekės kodas:w20476

Mieli draugai, sveiki atvykę į mano parduotuvėje; parduotuvės stilius yra normalaus dydžio, galite kreiptis dydžio diagramą žemiau, pasirinkite dydį, jei turite klausimų, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba, dėkoju už jūsų bendradarbiavimą!

Pastaba: 1. Dėl skirtingų ekrano spalvos skirtingų monitorių, tikroji spalva gali šiek tiek skirtis nuo paveikslėlyje, prašome suprasti. 2. Prašome susisiekti su mumis laiku, jei yra problema su produktu.Mes galime jums padėti išspręsti šią problemą, ir tada mes suteikti jums gerą aptarnavimą.

Patarimai:

1. Tai NE Standartas, EUR \ us Dydis.jums reikia tiksliai išmatuoti kojų ilgis.ir tada kreiptis į dydžių lentelė pasirinkite tinkamą dydį .

2. Vidpadžio ilgis turėtų būti 0-1.5 cm didesnis, negu jūsų pėdos ilgis.

3. Pėdos ilgis yra TIK STANDARTAS, skirtas klientams pasirinkti tinkamą dydį.Prašome įvertinti savo pėdų ilgio kaip foto žemiau

Pastaba:Paprastai, siekiant ateina be batų dėžė,tik pora batų.

• Batai Tipas: Drobė
  • Uždaryti Tipas: Dirželio Sagtis
  • Kulno Aukštis: Butas (≤1cm)
  • Batviršio Medžiaga: Akies (Oro mesh)