Interjero Dalys

Automatinė Pavarų svirtį Galvos Rankena, Pavarų perjungimo rankenėlė Kumščio Formos Derva

Žymos: shifter rankenėlę husa, elantra shifter rankenėlę, kona shifter rankenėlę, gearknob shifter rankenėlę, pavarų perjungimo rankenėlę reanult, derva perjungimo rankenėlės, pavarų perjungimo rankenėlę burbulas derva, pavarų jungiklis rankenos, custom shifter rankenėlę, shifter rankenėlės kaukolė

Savybės:

Pagaminti iš premium derva medžiaga, atsparus korozijai ir patvarus naudoti.Mada, nauja, kietas kumštis-formos dizaino, atrodo labai gražiai ir lengvai įdiegti.Unikalus pavarų perjungimo rankenėlės dizainas, lengva rankena keisti įrankius, saugumui didinti.Mažas klaidų su tinkamos priežiūros,ir sėkmingai išvengti problemų dėl netinkamo vadovas keičiasi.Tiesioginis pakaitalas amžiaus arba skaldytų rankenėlę, jokie pakeitimai yra reikalingi, universaliai tinkamas daugumai transporto priemonių.

Specifikacija:

Būklė: 100% Visiškai Naujas

Medžiaga: Derva

Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

Formos: Pirmoji forma

Įmontuoti: Tinka daugumai transporto priemonėms su automatine transmisija

Paketų Sąrašo:

1 * Pavarų Perjungimo Rankenėlę Stick