Patalynė

302020 Karšto Pardavimo vientisos spalvos 100% Medvilnės Grįžtamasis Patalynės Komplektas Antklodė Tamsiai žalia Antklode Padengti AB " Versija Kvėpuojantis Patogus

Žymos: patalynė pokemn, ks patalynė, katytė grįžtamasis šalikas, grįžtamasis kailio šalikas, h medvilnės patalynės, ten antklode, egptian medvilnės patalynės, dydžių patalynės komplektas, grįžtamasis vaikas rinkinys, le antklode

Renginiai, ir Privalumas:

Geros kokybės, ekonomiškas, mados stilius.Ji yra labai patogūs, labai minkšta, lygi vertus jausmas.Ji užlies jūsų namus ir pridėti skonio savo gyvenimą.Kaip debesis ant jūsų kūno, išvyti išsekimo dienos.Atneš jums gerą nuotaiką.Atnešti laimę į savo šeimas.Minkštas ir švelnus .Visiškai naujas ir aukštos kokybės.Antistatikas požiūrio, kad geriau išvengti žalos, kurią sukelia sausas oras.Lengva valyti, skalbti mašinoje, nenaudokite baliklio.Slopina bakterijų.

Komplektą Sudaro:1PC Antklode padengti

150x200cm/59x79 į 180x220cm/71x87 į 200x230cm/79x91 į 220x240cm/87x94 lauke Pasirinkti iš mūsų atrankos ryškių, gražių spalvų surasti tobulą atspalvį, kad bus atnaujinti savo miegamąjį ir suteikti jai naują, naują išvaizdą.Atnaujinti savo miegamąjį dar niekada nebuvo taip lengva ir už prieinamą kainą!

Skelbimas:

Fotografavimo šviesos, kampu ir spalvų rodo, fizinės ir nuotraukos galbūt kai kurie skirtumai!Kokios vyrauja.Prašome leisti 1~3cm paklaida dėl rankinis matavimas.Labai ačiū!Mes suteikti jums geriausią produktą ir paslaugą.Jei turite kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis, ir mes jums išspręsti problemą.Labai jums ačiū. 100% naujos kokybės, prašome būti tikri, kad pirkti.Linkiu jums būti laimingas apsipirkti.

• Siūlų Skaičius: 500TC
  • Medžiaga: 100% Medvilnės