Namo Saugojimo Ir Organizacijos

Basketstorage Austi Dėžutės Dangtis Dangčiai Krepšius Desktopseaweed Coverfor Dėžės Vytelių Pintais Organizuoti

Aprašymas

Tai natūralus jūros dumblių austi krepšelį.Natūralus jūros dumblių pynimo ne, turi saugyklos funkcija, bet taip pat suteikia jums natūralių kvepalų.Su savo gamtos ir rustykalnym stiliaus, jis išsiskiria šviežumo gamta ir suteikia žavesio gamtos į savo namus gyvenimą.

Funkcija

- Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

- Medžiaga:

- Dydis: 28 X 18 X 12,5 CM/ 11.02 x 7.08 x 4.92 colių

- Natūrali jūros dumblių audimo ne, turi laikymo funkciją, bet taip pat gali padaryti jums jaustis kvepalų pobūdžio.

- Natūralių ir kaimiškas stilius išsiskiria šviežumu, gamtos ir suteikia žavesio pobūdį, į namų gyvenimą.

- Gamtos spalvos bus kaimiškas jaustis bet kurioje kambario jūsų namuose.

- Puikus universalus saugojimo sprendimą bet kurioje kambario jūsų namuose.

- Pagaminti iš medžiagų, mūsų austi krepšiai yra ekologiškas, saugus ir praktiškas naudoti.

- Šiltas Patarimai.Mieli pirkėjai, dėl apšvietimo efektai, ekrano šviesumą, rankinis matavimas,, ten gali būti kai kurie šiek tiek skiriasi spalva ir dydis tarp foto ir tikrąjį daiktą.Nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite suprasti!už jūsų supratimą!

1 x jūros dumblių mygtuką austi krepšelio