Namų Apyvokos Prietaisai

Pneumatiniai Skysčio Pripildymo Mašina su Piezometer Komercinės Automatinė Butelis Užpildu Aliejus, Kosmetikos, Gėrimų

€2 063.88

Žymos: vandens butelis nuotaka, vandens butelis atsiduso, vandens butelis žiedlapis, vandens butelis aliona, svajonė stiklo butelis, teenra vandens butelis, marukan vandens butelis, vandens butelis gyvūnai, giro vandens butelis, moterų vandens butelis

produkto aprašymas

1.Mūsų pripildymo mašina yra įrengta automatinio maišymo funkcija, paprasta konstrukcija, aukštas tikslumas ir paprastas valdymas.Pripildymo vožtuvas yra valdomas oro vožtuvas, užpildymo tikslumas yra didesnis, pripildymo tūrio ir užpildymo greitis gali būti koreguojamas laisvai, ir medžiaga, kontaktiniai dalis Pagaminta iš nerūdijančio plieno ir atitinka GPM reikalavimus.

2.Ji gali būti pripildytas didelio klampumo medžiagoms, tokioms kaip medus/padažas/dantų pasta, ir gali būti užpildyta su granuliuotų medžiagų, pvz., čili padažas/sezamų padažu.

3.Pneumatiniai Operacija, oro kompresorius, turėtų būti parengta iki pirkėjo.

Reikalavimas, oro kompresoriaus Slėgis: 0.4-0.9 MPa; Galia: 1100W; Dujų Talpa: >40L

Gaminio parametrų

Mašinos pavadinimas: U-formos pasta pripildymo mašina

Įtampa: 110V/220V

Galia: 20W

Maišymo variklio galia: 180W

Pripildymo greitis: 10-30 kartų/min

Piltuvo talpa: 80L

Užpildymo tikslumas: ±1%

Galia: pneumatinė (su sąlyga, kad pirkėjas teikti oro kompresoriaus)

Mašinos dydis:120*42*76cm

Staklių Svoris:65kg

Oro slėgis: 0.5-0.9 Mpa

Transporto politikos:

1, Jei pasirinksite "Pardavėjo Pristatymas Metodas", mes padėsime jums organizuoti vežimas jūra, o pristatymas į artimiausią jūrų uosto!Jei laivybos jūra, mūsų pasiūlymas yra pagrįstas CFR prekybos sąlygos!Tai reiškia, kad, atvykus paskirties uostas, pirkėjas neprivalo mokėti paskirties uosto mokesčius (pvz., terminalo tvarkymo mokesčius, dokumentai, mokesčius, laikymo mokesčiai, ect), mokesčių atlikti muitinės formalumus ir pasiimti prekių.

2, Jei pasirinksite siunta "Iki" Fedex "/ TNT / UPS / DHL", mes atsiųsime mašina, express, pristatymas nuo durų iki durų " paslauga.

Kitas Politikos Kryptis :

1) Mes nesame atsakingi dėl bet kokių vartotojo muito ar importo mokesčių.ir nėra atsakinga už muitinės formalumų dalykas bet kurioje šalyje.

2) Prašome kreiptis į mus, jei jums netinka elementą po jį gauti, negalima palikti neigiamą atsiliepimą arba neutralų atsiliepimą, be jokių ryšių.Mes galime išspręsti visų problemų, jums susitikti.

3) Visus laiškus bus atsakyta per 24 valandas, jei jus domina mūsų mašina, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai, mes galime suteikti jums geriausias mašina per protinga kaina.

4) Pirkėjai turėtų tikrinti paketas / prekių kruopščiai prieš pasirašant prekių gavimą.Jei yra jokią žalą, prašome jį pasirašyti ir kreipkitės į savo vietos TNT / DHL / Fedex ARBA susisiekite su mumis per 24 valandas.

• Galia: 20W
  • Užpildymo diapazonas: 5-100ml/10-300ml/50-500ml/100-1000ml/500-2500ml/1000-5000ml
  • Staklių svoris: 65kg
  • Įtampa: 110V/220V