Namo Saugojimo Ir Organizacijos

5vnt Lūpų Blizgesys Turėtojas "Keychain" Chapstick Turėtojas paketų prižiūrėtojų raktinę Lūpų Turėtojas paketų prižiūrėtojų raktinę Chapstick Padengti Lūpų Balzamas Turėtojas Keychain

Aprašymas

Jei jūs ieškote lūpų apsauga, apvalkalas su patikima medžiaga ir protinga, aš jums pasakysiu, kad mūsų elemento apsauga, apvalkalas bus jūsų geriausias pasirinkimas.Mes priimti aukštos klasės medžiagos, todėl jūs galite laikyti jį visą laiką.Tai būtų gražus pagalbininkas jums.

Savybės

-Spalva: Juoda.

-Medžiaga: Neoprene.

-Dydis: Apie 12.50X5.30X0.50cm/ 4.91X2.08X0.20inch.

- Jūs galite siųsti juos į savo žmonos, motinos, dukra, draugai, ar bet kokie kiti giminaičiai.

- Labai patogus jums "PASIDARYK pats" ir sustabdyti dėl jūsų.Įvairių spalvų jums rungtynės su skirtingais priedais.

- Nešiojamų dydžių, kelionės, kempingas, suteikia daug patogumo.Įvairių stilių, galite naudotis ir pakeisti.

- Ne tik "keychain" chapstick padengti, bet taip pat geras pakabukas, kai jūs einate.

- Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos su paprasta modelis, ir naudinga ilgalaikį naudojimą.

5 x Neopreno Chapstick Laikikliai