Tattoo & Body Art

30pcs Sterilizuotas Tatuiruotė Kasetė Adatos 8mm Varžtas Microneedling Microblading Tatuiruotė Tatu Antakių Lūpų Adatos Kasetės

Žymos: juda permanentinis makiažas, stilius permanentinis makiažas, darbo permanentinis makiažas, masažas, permanentinis makiažas, ymt permanentinis makiažas, bmw permanentinis makiažas, eraska permanentinis makiažas, m permanentinis makiažas, 6 permanentinis makiažas, receptas permanentinis makiažas

1) 100% brand new ir aukštos kokybės 2) Sintetinės medžiagos, saugiai, be kenksmingų medžiagų 3) Lankstus, autentiškas jaustis 4) Idealiai tinka pradedantiesiems ir patyrusiems menininkams.Jei jums reikia įvairių sumaišyti paketo, prašome palikti mums pastaba.

Jei jums reikia įvairių sumaišyti paketo, prašome palikti mums pastaba.

1) Tema: Nuolatiniai microblading makiažas 2) Medžiaga: Nerūdijantis plienas 3) Varžto skersmuo: 8mm, tinka Premium Charmant aš, Laisvės mašinos ir kt.Prašome patikrinti, ar jūsų mašina varžto skersmuo atidžiai.Jei tai ne tas pats, prašome palikti mums dėmesį į faktinį matavimo.Ačiū.

• Modelio Numeris: TN003
  • Pin: 1P