Namų Apyvokos Prietaisai

Pakeitimo HEPA Filtras Maratonas FC9200 FC9202 FC9204 FC9206 FC9208 FC9214 Bagless Filtras, Dulkių Siurbliai

[Wide Suderinamumo]: Tinka Maratonas FC 6085,FC 8048,FC 9200,FC 9202,FC 9205, FC 9206,FC 9208,FC 9209,FC 9210,FC 9212,FC 9216,FC9218 ir kt.

[Aukščiausios kokybės]: Filtrai yra pagaminti iš didelio stiprio ir ekologiškos plastikinės medžiagos.Lengvai, be įrankių surinkimas ir aukštos filtro našumą.Patvarus ir lengvai valomas dėka stabilios 3 sluoksnių filtras vilnos.

[Lengva pakeisti ir švarus]: Filtras yra pilnai plaunamas ir daugkartinio naudojimo filtras ilgesnį gyvenimą ir geriau filtravimo.Lengva įdiegti, filtras gali būti pašalintas ir įterpiamas greitai ir lengvai - filtras yra paleistas iš būsto sukant.

[Patarimai]: filtro Keitimas, kai dulkių siurblys turi mažiau siurbimo arba daro daug triukšmo.Filtro keitimas nuolat išlaikyti savo dulkių siurblys atlikti savo geriausią.Filtras yra pagaminti iš didelio stiprio ir aplinkai draugiškas trijų sluoksnių medžiagos, lengva įdiegti be jokių įrankių, patvarus ir lengva valyti.

[Replace]: naujas filtras reiškia, kad oro išgauti tą dulkių siurblys negali būti bet koks dalelių.Ją galima lengvai nuimti ir kaip normaliai.Geriausia pakeisti atsarginių dalių kiekvieną 2 iki 3 mėnesių, kad mašina veikia esant didžiausiam našumui.

Spalva: Juoda

Medžiaga: Plastikas

Pakuotės Turinys:

3 * Filtras

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.