Namo Saugojimo Ir Organizacijos

4-lygio Virtuvės Lentynų Tualeto Grindų Tipas Saugojimo Aksesuaras Stovo Organizatorius Ekranas Vonios Jokių Skylių Grindų Tipas Rungtynių

Pramonės Kopėčių Lentynos 4 Pakopos Lentynoje Augalų, Gėlių Stovas Stalčiuko Universalus Kelionių Organizatorius Lentynos, Metalo Rėmelis, Home Office

Spalva: Kaip nuotraukose parodyta

Medžiagos: Medis + Metalas

Sluoksnių Skaičius:4 Pakopų

Dydis: 124 x 63,5 x 30 cm/48.8" x 25" x 11,8"

Savybės:

【TVIRTAS & STABILI KONSTRUKCIJA】

Su kieto metalo rėmai ir tvirtas lentynos,4 apsauginės pėdų pagalvėlės užtikrinti, kad jis stovi stabiliai ir kartu apsaugoti jūsų grindis nuo įbrėžimų.

【Su Nugaros Skydelio】

Nebūtų ko ant lentynos nuo kritimo.Visos struktūros yra labiau stabilus.

【ERDVĖS TAUPYMO】

Suteikti daug vertikalių saugojimo vietos, o tik užima mažai vietos jūsų kambaryje.

【DERLIAUS PRAMONĖS STILIAUS LENTYNOS】

Pagamintos su matte black metalo rėmus ir derliaus medžio drožlių plokštės lentynos, šis kopėčių lentynos yra ramioje stilingas, prabangus ir taip pat aukštos kokybės.Nesvarbu, kas pageidauja senas kaimiškas metu palieskite arba iškilminga šalto pramonės stilius, tai sudėtingas ekranas stovo galima puikiai atitiktų jūsų poreikius ir sukurti antikos estetikos ir neišdildomą įspūdį savo kambarį.

【4 PAKOPOS LENTYNOS DIDELIŲ SAUGOJIMO】

Savybės su 4 pakopos atviros lentynos, šis kopėčių lentyna gali padidinti vertikalus saugojimo vietos, o išlaikyti savo daily essentials " ir rodymas papuošimai organizuoti.Puikiai tinka kaip display rack į kambarį jūsų nuotraukų rėmeliai, meno kūrinių, apdovanojimai, plats arba kai akį traukiantis smulkmenų knacks.Tyrimo, miegamojo ar biuro, kaip naudinga nuostabus lentynoje.Stebėtinai gausite sodas,,, jei jūs įdėkite jį į balkoną, kaip pasekėjas augalų džiovykla.

【IŠSKIRTINĮ STILINGA IŠVAIZDA】

Su klasika derliaus pramonės stilius, tai kopėčių lentyna gali gerai atitinka jūsų kitų baldų, atnaujinti jūsų kambarį estetinės į naują aukštį.

【DAUGIAFUNKCINĖ】

Puikus baldai jūsų gyvenamasis kambarys, miegamasis, studijų ir biuro rūpintis savo poreikius.

Pakuotė:

1 x stalčiuko

Pastabos:

1.Rankinis matavimo, prašome leisti 1 ~ 3 cm klaidų,ačiū.

2.Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.Mes garantuojame, kad stilius yra tas pats, kaip parodyta paveikslėliuose.Prašome suprasti, ačiū!

/ Apie paslaugos /

Dėl Laiku Visa grąžinamoji išmoka, jei produktas nėra gauta garantuotas pristatymo laikas

Ilgiau Apsauga 15 dieną daugiau apsaugos po užsakymo įvykdymo;

Grįžta Papildomos Grąžos bet kokį produktą,tik tuos, puikios būklės

Garantuoja Kokybę Garantuoja Kokybę ar Visa grąžinamoji išmoka

Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą.Mes padarysime viską, kad išspręsti bet kokią problemą ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

• Taikomas Vietos: VONIOS kambarys
  • Naudoti: Įvairenybės