Namų Apyvokos Prietaisai

Profesionali Plaukų Džiovintuvas Galingas KINTAMOSIOS srovės Variklis 1800W Oro Pūstuvas Joninis Plaukų Džiovintuvas

Apie šią prekę: Galingas Plaukų Džiovintuvas su AC Varikliu:Nuolatinis magnetas AC variklis 1800 W, ilgą tarnavimo laiką ir mažesnes energijos sąnaudas, užtikrina tvirtą ir stabilų vėjo ir greitai-džiovinimo plaukų.Lengvas ir labai patogus nešioti, keliaudami arba verslo.

Didelės Koncentracijos Neigiamus JONUS Drėkina Plaukus: Mūsų plaukų džiovintuvas moterų priimti Neigiamų jonų technologija ir pastovios temperatūros funkcija užtikrina sveikus plaukų priežiūros ir sausumas patirtis.Tai padės jūsų plaukus, sumažinti baltymų žalą, pašalina plaukų padalinti baigiasi ir daro jūsų plaukai šilkiniai ir sklandžiai.

Karšto ir Šalto Oro Reguliavimas: plaukų džiovintuvas siūlo 2 perjungiamos greičio režimai ir 1 šalto oro režimas, kintamo greičio temperatūros kontrolės, pastovios temperatūros apsauga ir subalansuotas šilumos, teikti optimalus valdymas ir universalumas savo plaukų.be to, įrengta nepriklausoma karšto/šalto mygtukus, galite pakeisti karšto ir šalto oro paspaudus pažymėtą raudoną mygtuką.

Sukasi Prijungtas Antgaliai:Įrengti 3 rūšių nuimamas oro purkštukai: greitas sausų plaukų ir tiesūs plaukai, lengva kontroliuoti kryptį, koncentratas, vėjo, Patogus formos; Diffusered antgalis gali padaryti garbanos labiau akivaizdu, atjaunina plaukus, difuzorius plaukų džiovintuvas mėgautis privati kirpykla patirtis.

Nuimamas Galinis Filtras ir Paslaugos: Dvigubos safty nuimamas filtras, išvengti plaukų gauti čiulpti į džiovintuvas ir padėti laiku išvalyti.

Pavadinimas: Plaukų Džiovintuvas

Tipas: Plaukų Džiovintuvas

medžiaga: plastikas

spalva: pilka

Galia: 1800W

Vėjo pavara: 3 pavarų

Šildymo medžiagos: kaitinimo vielos

Antgaliai: 3 (oro surinkimo antgalis su šukų dantys/oro-surinkimo antgalis/difuzinis antgalis)

Kištuko Tipas:EU Plug,ji taikoma Indonezija, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Italija ir t.t.

Kištuko Tipas:JAV Kištuko,ji taikoma, Kanada,Indija, Meksika, Tailandas, jav, Filipinai,Taivanas ir t.t.

Pakuotės Turinys:

1 x plaukų džiovintuvas

3 x vėjo antgalis

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Kištuko Standartas: EURO
  • Naudoti: Namų ūkio
  • Funkcija: Anijonas
  • Perkeliamumas: Unfoldable rankena