Patalynė

Pavasario Pagalvių užvalkalus 18X18 Colių Pavasario Papuošalų Troba Mesti Užvalkalas Lininė Pagalvėlė Atveju Pavasarį Namų Dekoro

Žymos: padengti stiklo 18x18, padas 18x18, 18x18 kilimas plytelių, pagalvių užvalkalai 18x18, ventiliatorius 18x18, baltos pagalvės 18x18, dėžės cartonita 18x18, 18x18 guminės plytelės, kraft maišelis 18x18, mažos pagalvės 18x18

Komplektą sudaro: Nustatyti 4 pavasarį violetinės levandos mesti pagalvių užvalkalus, vienpusis spausdinimas, be jokių intarpai ar užpildų.

Medžiaga: Aukštos kokybės lino medžiagos, minkštos ir odos draugiškas, be išblukimo ar dilimui, gali būti naudojamas lauke.

Lengva įdiegti: Spalva-koordinuoti nuslėpė/ užtrauktukas uždarymo suteikia elegantišką išvaizdą, ir tai itin paprasta stuff, pagalvės/užpildų į šią pagalvę padengti.

Taikoma kartus: Jis yra puikus dekoro pavasarį, ir taip pat suteikia miela dovana jūsų šeimai ir draugams.Ji gali būti naudojama papuošti miegamasis, gyvenamasis kambarys, valgomasis, tyrimas, lovos, sofos, pagalvėlės, kėdžių ir pan.

Spalva:Kaip parodyta paveikslėlyje

Medžiagos:linų

Dydis:45x45cm

Pakuotės Turinys:

4* užvalkalas

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Siūlų Skaičius: 400TC
  • Tipas: Dekoratyviniai Pagalvių Užvalkalai