Buitinė Technika

JABS HDMI-Suderinamas Belaidis Extender HD Adapterį Perdavimo 150M Paramos Infraraudonųjų spindulių ES Plug

Produktą sudaro siųstuvas ir imtuvas, kuris gali belaidžiu būdu perduoti HDMI aukštos raiškos signalus iš siųstuvo į imtuvą

Siųstuvas palaiko vieną HDMI kilpa, kuri yra patogi, vietos ekrano stebėjimas šaltinis pabaigos

HDMI rezoliuciją palaiko 480i/576i~1080P@50/60Hz, SVGA~WUXGA įvairių bendrų kompiuterio rezoliucijos

Priimti tarptautinius 2.4 G/5G wireless dual-band perdavimo signalas, greičiau perdavimo greitis ir stipresnis anti-trukdžių gebėjimas

Naudojant išorinį dual-pelnas antena, ultra-tolimojo perdavimo, atviras perdavimo atstumas gali siekti 150 m (gali būti paveikta aplinka)

Kištuko Tipas:EU Plug,ji taikoma Indonezija, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Italija ir t.t.

Belaidžio didelės raiškos adapteris atneš jums didelės raiškos garso ir vaizdo bevielio perdavimo patirtis, per kurią jūs galite belaidžiu būdu perduoti HDMI aukštos raiškos garso ir vaizdo turinį didelės raiškos ekranas prietaisų, tokių kaip Televizoriai/projektoriai.Šis produktas priima standartas, Ethernet TCP/IP bevielio perdavimo protokolą, su greito perdavimo greičio ir stiprių anti-trukdžių galimybę.Paramos HDMI ciklas ir infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultas nuotolinio plėtra, ypač tinka konferencijoms, mokymo, švietimo, namų pramogomis ir kitomis programomis.

Paramos spindulių nuotolinio valdymo nuotolinio plėtra, kuri gali nuotoliniu būdu kontroliuoti šaltinio įrenginio ekrane pabaigos

Paramos OSD ekranas, neatsilikti nuo prietaiso statusą

lPure aparatūros režimas, plug and play, prisijungti prie kompiuterio, be tvarkyklių diegimas

Parama Interneto konfigūracija sąsaja, paprasta ir lengva naudoti

Spalva:juoda

Medžiaga:ABS

Pakuotės Turinys:

1 x HDMI belaidis siųstuvas

1 x HDMI belaidis imtuvas

1 x Infraraudonųjų spindulių pradėti ilgiklis

1 x Infraraudonųjų spindulių imtuvas ilgiklis

2x Maitinimo adapteris

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Kiekis: GARSO
  • Garso Takelio: Vieną