Buitinė Technika

Silikono Spausdinti Apsaugos Atveju AirPodss Max Rankų Ją Earcup Apsaugos Atveju Ausinių Spausdinti Odos Padengti

Aprašykite:

1. Šis spausdinta silikono ją apsaugine danga yra skirta Max išvengti įbrėžimų ir susidūrimo.

2. Šis apsauginis dangtelis yra pagamintas iš silikono medžiagos, matomas stiprus lankstumą, tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

3. Įdiegti silikoninis apsauginis dangtelis neturi įtakos naudojimo mygtukus, mikrofonas ir įkrovimo lizdas iš jūsų rankų, ir nereikia nuimkite apsauginį dangtelį, kai baterija įkraunama.

4. Suderinti apsauginis dangtelis ir mygtukai ant rankų, švelniai jį užbaigti diegimą.Pastaba: apsauginis dangtelis yra universalus, todėl kairę ir į dešinę, tie, kurie yra universalus vienas kitą.

5. Šis silikono ją padengti, turi kelių spalvų modelių pasirinkimą. (Tik dangtelis yra įtraukti, nėra įtraukti ausinės)

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: Max Apsaugos Atveju

Taikomas modelis: Suderinama Max

Medžiaga: silikonas

Neprivaloma stilių: juoda ir balta meilė širdies, balta katė galvos, gaisro phoenix, pilkos spalvos skaitmeninis kamufliažinis, ruda maskuotė su juoda spalva

Dydis(apie): 86*105.4*25.4 mm/3.39*4.15*1in, storis 1,5 mm/0.06 į

Pastabos:

Dėl apšvietimo efektai ir fotografavimo kampai, nėra spalvų skirtumas produkto, prašome suprasti.

Dėl vadovo matavimo, yra tolerancija produkto dydžio.

Pakavimo Sąrašas:

1 Pora Ją Apsauginiai Dangteliai (nr. ausines komplekte)

• Elemento Tipas: Ausinės Atvejais
  • Pakuotė: No