Buitinė Technika

Darbalaukio Microfon SM-18 GRYNAS Profesionalus Registravimo Mikrofono Podcasting Dainavimo Studija

Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis ,WhatsApp:+86 17773819932,Email:[email protected] Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis ,WhatsApp:+86 17773819932,Email:[email protected] turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis ,WhatsApp:+86 17773819932,Email:[email protected] Produkto Aprašymas Produkto Pavadinimas SM-18 GRYNAS Profesinės Įrašymas Mikrofonas Taikoma Scena Studija,asmens,dokumento registravimo,livestreaming Pakuotės(L*W*H) 235mm*138mm*244mm (9.26*5.44*9.61 coliai) Specifikacija Kapsulė ø34mm, su auksu didelė diafragma Polar Pattern, uni-directional dažninė Reakcija 20Hz-20KHz Jautrumas

Produkto rezultatų aprašymas * ø34mm kapsulė su auksu didelė diafragma, plataus dažnio atsakas, atkūrimo originalų garsą.

* Aukšto jautrumo, lengvai susitvarko subtilus garso informaciją.

* Puikus SP tvarkymo apsaugo nuo perkrovos iškraipymo ir kostiumai įvairius garso šaltinius.

* Mažas likęs triukšmo, švaresnis įrašymo, iki įvairių įrašymo/livestream aplinkoje.

* Specializuotos metalo pop ekranas, kompaktiškas, unobstructive, dar veiksmingas šalinant plosives.

* Skirta didelio našumo shock mount veiksmingai pašalina vibraciją, triukšmą.

* Tiekiamos aukščiausios kokybės aliuminio korpusas, lengvai laikymo ir apskaitinės.Rekomenduoti Produkto Kiekis, Kiekis, Gaminio Pavadinimas 1 VNT Mikrofonas 1 VNT Shock Mount 1 VNT Pop Ekraną, 1 VNT., Aliuminio Atveju 1PC Vartotojo Instrukcija Bendrovė Įvadas Mūsų Paslaugos ir Stiprumo: bendrovės pagal "kokybės pirma, reputaciją pirma, paslauga pirmiausia metu pirmoji" verslo filosofija, "vientisumas valdymo, patikimumo tikslais verslo.Mano, kad klientas yra šaltinis, įmonės vystymąsi, visada laikytis rinką orientuotos, puikus aptarnavimas po pardavimo įsipareigojimą, įmonė žemes, siekti meistriškumo, mes aktyviai dalyvauja propaguojant ir pramonės biržos veikla, įmonės ilgalaikės plėtros proceso privalumus puiki gaminio kokybė ir vidaus daugelis stambių kompanijų sukūrė ilgalaikio geros partnerystės, mes nuoširdžiai kviečiame klientų namuose, ir užsienyje apsilankyti mūsų bendrovė, aplankyti ir technikos mainai;Mes pasirengę bendradarbiauti su draugais iš visų gyvenimo sričių, sukurti geresnių namų!Sertifikatai Parodos 1.Mūsų prekių asortimentą sukūrė į diversifikuotą serijos profesionalūs mikrofonai, ausinės, garso stiprintuvai ir integruotos programos. 2.Bendrovė yra įsipareigojusi teikti jums geriausią garso apdorojimo sprendimai. 3.Su tarptautinės reputacijos ir rinkos įtaką, mes žiūrime į R&D, projektavimo, gamybos, pardavimo ir aptarnavimo mūsų misija-užtikrinti darnios pramonės plėtros.Pakavimo ir Siuntimo Mūsų būdas transportas: Express " >Jūrų> Geležinkelio geriau užtikrinti saugumą savo prekes, profesionalus, ekologiškas, patogus ir efektyvus pakavimo paslaugos bus teikiamos.DUK 1. Kaip pateikti užsakymą?A: pavedimą tiesiogiai arba kreipkitės į interneto paslaugos, arba siųsti elektroninį laišką į mus, mes patvirtinti produkto kainos, techniniai duomenys, pakavimo ir kt.su jumis kaip įmanoma greičiau, ačiū.

2.Kas yra jūsų pagrindinė produktų linija?A: Mes esame profesionalus gamintojas, profesionalus mikrofonai, ausinės, garso stiprintuvai, integruotų taikomųjų produktų ir garso sistemos.

3. Kaip aš galiu pasitikėti?A: Mes į sąžiningumo, kaip gyvenimo bendrovė.Mes galime jums pasakyti, kontaktinė informacija, kai kurių kitų mūsų klientams, todėl, kad jūs galite patikrinti savo kredito.Be to, yra Alibaba ' s prekybos garantijų, jūsų, kad ir pinigai bus garantuotas.

4. Kur tu?Ar galiu pas jus?A: žinoma, kad gamykla yra įsikūrusi Huizhou, Guangdong, Kinija.Kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje, bet kuriuo metu.

5. Kaip apie pristatymo laiką?A: Jei mes neturime sandėlyje, ji bus išsiųsti per 7 dienas po to, kai jūsų pavedimą.Urmu užsakymus imsis 40-65 dienų.

6. Mokėjimo būdas ar jūsų įmonė paramos?A: T/T, 100% L/C žvilgsnio, Oline, "Western Union" yra visiems priimtinas.Jei turite kitus mokėjimo būdus, prašome susisiekti su manimi.

• Polar Modelis: Cardioid
  • Kilmės Vieta: Kinija, Kinija
  • Jautrumas: -36dB±2dB
  • Tipas: Kondensatoriaus Mikrofonas