Buitinė Technika

AM, FM, SW Nešiojamą MP3 Grotuvas, Skaitmeninis Displėjus, 21 Pilna Juosta, MP3, Radijas, Garsiakalbis LED Tvirtas Žibintuvėlis USB jungtį su Rankena

AM, FM, SW MP3 Muzikos Grotuvas, Skaitmeninis Displėjus, 21 Pilna Juosta Radijo Imtuvą, Garsiakalbį LED Tvirtas Žibintuvėlis USB Įkrovimo Palaikymo TF Kortelė

Ypatybė:

1. MP3 žaidžia: Didelio kalibro garsiakalbis su garsiai.Paramos MP3 dainas atliko TF kortelę ir saugomi USB "flash" diską.

2. Stiprus šviesos žibintuvėlis: Specialiai sukurta didelio kalibro LED stiprios šviesos žibintuvėlis, kuris nebėra tamsios nakties metu.

3. Nešiojamų dizainas: Nešiojamų rankena, lengva ir patogu, ar į parką ar žaidimų aikštelę, lengva ir patogu.

4. 21 grupė: 21 juosta super stiprus priėmimo, FM/AM/SW pilna juosta tarptautinės transliacijos priėmimas.Pastaba: stočių skaičius ieškoma priklauso nuo stiprumo aplinkinių radijo signalus.Jei signalas yra stiprus, daugiau stočių, bus gautos, ir atvirkščiai.

5. Ilgas tarnavimo laikas: Jis sukurtas su nuimamu įkraunama ličio baterija.Su 18650 ličio baterija ir USB duomenų kabelį, tai yra patogu įkrauti.Ji labai tinka vyresnio amžiaus žmonėms.Rankinė kanalų reguliavimas, skaitmeniniai mygtukai, įjungimo dažnio moduliavimas, ir lengva operacija.

Specifikacija:

Sertifikavimas: CE

Kilmė: Žemyninėje Kinijoje

Funkcijos: Integruotas Garsiakalbis,Žibintuvėlis

Tipas: AM / FM,SW

Stilius: Nešiojamų

Modelio Numeris: MP3 Grotuvas Radijas

Maitinimas: Pakraunama Baterija

Ekranas: Taip

Pakuotė: Taip

Produkto modelis: KK-F169

Išėjimo galia: 3.5 W

Įėjimo įtampa: DC 5V 1A

Signalo ir triukšmo santykis: ≥ 75dB

Garsiakalbio dydis: 3.5" 3 Ω 5W

Formato palaikymas: MP3

Naudojimo laikas: 5 valandos nepertraukiamo grojimo

Įkrovimo būdas: USB/maitinimo šaltinis/kompiuteris

Baterijos modelis: 18650 akumuliatorius, 2000 mA

Naudojimas: Klausytis muzikos, radijo, ryto mankšta, fitneso, gimdymą švietimo, laisvalaikio

Susijusias funkcijas: Profesionalūs radijo, rankinė kanalų reguliavimas, vyresnio amžiaus žmonėms, parama atminties kortelės išvestis, skaitmeninė daina paklausos funkcija, papildomos ilgo laukimo, laiku išjungti, super stiprus garso, power off memory funkcija, aukštyn/žemyn dainos pasirinkimo funkcija

Dydis: 190x46x110mm/7.48x1.81x4.33in

Svoris: 580g

Pastaba:

Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva prekė gali šiek tiek skirtis nuo spalvų parodė nuotraukos.Ačiū!

Prašome leisti 1-2cm matavimo nuokrypis dėl rankinis matavimas.

1 X Radijo

1 X Krovimo Laidas