Sekso Žaislai

Multi-greitis, G-taško Vibratorius, USB Mokestis Galingas Vibruojantis Dildo Moterų Silikono Klitorio Masažas Sekso Produktai

Realus projektas ir saugos materialsWe naudoti maisto kokybės silikono sukurti tikrą paliesti ir saugumą visiems.Vibratorius yra varoma patvarus volframo nerūdijančio plieno variklis, kad gamina giliai vibracija.Jo dizainas formuoja jūsų figūrą, leidžianti kiekvienam išleisti G-taško orgazmas, todėl begalinis malonumas ir atneša jums į viršūnę laimės.Super VibratingOur vibratoriai turi 10 vibracijos režimus ir super galios.Jie yra tikrai geras vaidmenų, nuo lengvo iki kvailai, kaip jūs tikitės, suteiks jums nepaprasto orgazmas.Lengva naudoti ir cleanThe dildo yra kraunamas iš USB kabeliu, ir pinhole įkrovimo sąsają, nėra lengva nukristi įkrovimo metu.Vibratorius 100% atsparus vandeniui ir lengvai valomas.Naudokite šią maišytuvas su vandens pagrindo lubrikantas.Valyti, naudoti šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba naudokite žaislų valiklį.Lengva carryThis vibratorius yra lengvai atlikti, ir jūs galite pasiimti visur, kur jums eiti.Leidžia naudoti ją laisvai vonioje, dušo, plaukimo baseinas arba bet kur, kur jūs norite, ir jaučiasi laiminga, jei norite.Garantuotas pakuotė ir 100% pinigų grąžinimo guaranteeWe vertiname jūsų privatumą, slapta, pristatymo, ir stengtis pagerinti bendrą klientų pasitenkinimą.Tai puiki dovana, kad galite suteikti sau ar padovanoti savo artimiesiems.Mes suteiksime jums su 64-dienų pinigų grąžinimo garantija ir vienerių metų garantija.

• Žaislai suaugusiems: gera dovana
  • Seksualinio Pobūdžio: No
  • Dydis: 212*37mm
  • Suaugusiųjų Žaislai: Sekso parduotuvė