Patalynė

Rožinė Lightning Bolt Veido Spausdinimo Mesti Pagalvę Padengti Poliesterio Persikas Oda Juosmens Miegamasis Mesti Biuro Pagalvės negali būti

Žymos: seksualus pagalvę padengti, mink pagalvę padengti, kustuv pagalvę padengti, pagalvė padengti 56, satino pagalvę padengti, vilkas pagalvę padengti, logotipas pagalvę padengti, kanto pagalvę padengti, miro pagalvę padengti, mum pagalvę padengti

Dėl atitikimo pagalvės, spauskite pirkti.

Mes priimame jūsų individualų užsakymą, jūs galite išsiųsti savo mėgstamą nuotrauką ar savo dizainą pritaikyti savo išskirtinis užvalkalas.

Custom dėmesį

1. Po užsakymo pateikimo, prašome siųsti mums informaciją arba nuotraukas, kurias norite spausdinti (savo pavadinimą, tekstą, kurį reikia atspausdinti mums, ir pan.) laiko.Jei norite pakeisti spalvą ar šrifto teksto, jūs galite palikite mums žinutę ir pranešti mums, pasikeitė informacija.

2. Jei jums nepavyksta, siųsti informaciją ir šablonus, mums per 2 dienas, mes spausdinti gavėjo vardą ir numatytąjį šriftą ir struktūrą.

3. Mes spausdinti ir pristatyti individualų projektą, per dvi darbo dienas po patvirtinančios informacijos.

4. Šis produktas yra pritaikytas produktas, prašome nedvejodami prašyti grąžinti pinigus po užsakymo pateikimo, nes mes buvome gaminti jį.

5. Prašome atkreipti dėmesį, kad siųsti visą vaizdą, nereikia praleisti arba padengti pagrindinių dalių.

produkto informacija:

100% brand new ir aukštos kokybės

Užvalkalai gali būti naudojamas rungtynės lovos, sofos, kėdės, bei pagalvės.

Medžiaga: Poliesteris Persikas Oda

Dydis įvadas: 40*40cm, 45*45cm, 50*50 cm, 55*55cm, 60*60cm, 66*66cm

Į paketą įeina:

1 užvalkalas pagalvei (pagalvę nepridedami)

Skelbimas:

Rankinis matavimas yra skirtumas 2-3%.

Prašome patikrinti, matavimo lentelė atidžiai prieš perkant produktą.

1 inch = 2.54 cm

Dėl įvairių veiksnių, tokių kaip ryškumą ir šviesa fotografuojant, tikroji spalva produktas, gali būti šiek tiek skiriasi nuo rodomas vaizdas svetainėje.

Spausdinti Mesti Pagalvę Padengti Poliesterio Persikas Oda, Pagalves ne include,Soft,Decorative,Case,Waist,Cushion,Bed,Decor,Home,Fashion,Sofa,Throw,Bedroom,Car,Wedding,Fashion,Square,Office,Comfort,Hotel,Anime

• Reitingas: Klasės
  • Nepadori Nuotrauka: No