Namo Saugojimo Ir Organizacijos

Krepšelis Saugojimo Austi Krepšiai Dėžes Wickerlid Seagrass Rotango Šiaudų Organizatorius Bin Atveju, Jūros Dumblių Organizacijos Skalbimo Dekoratyvinis

Aprašymas

Tai yra aukščiausios kokybės natūralių jūros dumblių austi krepšelį.Natūralus jūros dumblių medvilniniai produktai ne tik turi saugyklos funkcija, bet taip pat leidžia jums pajusti natūralių kvepalų.Jis yra natūralus ir šalies stilius, kuris išsiskiria gryno oro, gamtos, ir integruoja gamtos žavesio, į namų gyvenimą.

Savybės

-Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje

-Medžiaga: Natūrali jūros dumblių

-Dydis: 23.00X13.00X8.00cm/9.04X5.11X3.14in

- Gamtos spalvos bus įtraukti žemiškas jaustis bet kurioje kambario jūsų namuose.

- Pagaminti iš medžiagos, mūsų jūros dumblių austi krepšelis yra ekologiškas, saugus ir praktiškas naudoti.

- Tai jūros dumblių krepšelis yra puikus daugiafunkcinis saugojimo sprendimas dėl buveinės.Galite išsaugoti makiažas ir drabužiai su juo.

- Tinka namų, patalpų, virtuvė, vonios kambarys, viešbutis ir

- Ji yra paprastos konstrukcijos, bet labai praktiškas naudojimas, suteikia jums gerą naudojant patirtis.

2 x krepšiai

• Naudoti: Kita