Namo Saugojimo Ir Organizacijos

Nerūdijančio Plieno Pagal Kovos su Popieriniu Rankšluosčiu Savininko Namų Virtuvėje Turi Privilegijuotųjų Rankšluosčių Laikiklis Virtuvės Spintoje Tualetinio Popieriaus

Kulka Taškų:

1、Pasirinkta Medžiaga: Pagaminta iš tvirtos ir saugios, nerūdijančio plieno, klijais, popierinių rankšluosčių laikiklis yra sunku, patikimas, atsparus vandeniui, rūdžių įrodymas, ir ne lengva sugadinti.

2、Horizontalus ar Vertikalus Įrengimas: Popieriniu rankšluosčiu savininkas pagal kabinetas yra dėvėti, bet horizontalus ar vertikalus įrengimas, popieriniu rankšluosčiu dėvėti žemiau ambry montavimas ir gali būti naudojami ne tik dėvėti popieriaus, dar gali būti naudojami dėvėti rankšluostį, organizuoti virtuvės rinkinys arba virtuvės dalykų.

3、Patogu Naudoti: popierinio rankšluosčio laikiklis sieninis laikiklis turi du montavimo būdai: pasta ar grąžtą.Jei danga įrengimo vieta yra lygus, galite pasirinkti, kad pasta.Jei dangtelį montavimo vieta jums pasirinkti yra ne lygus, tai geriausia pasirinkti gręžimo metodas ir įsukite laikiklis prie sienos.

4、Išskirtinį Dovana: Kabo popierinių rankšluosčių laikiklis, domu dovana draugui ar mylimam žmogui, galite būti tikri, kad visi bus meilė jį.Puikus pasirinkimas kalėdoms, gimtadieniams ar kitoms ypatingoms progoms.

5、Platus: popierinio rankšluosčio laikiklis tinka virtuvės, biuro, vonios kambario, spintos, countertops, spintos, ir kitų vietų, tačiau negali būti naudojamas dažų sienos, ar nelygios sienos, todėl jis negali būti patikimai pritvirtintas.

Aprašymai:

Pagamintas iš nerūdijančio plieno, atsparūs korozijai, nusidėvėjimui, ir ašara, ir patvarus.

Du Montavimo būdai: pasta ar grąžtą.

Tai gali būti montuojami horizontaliai arba vertikaliai.

Techniniai duomenys:

Produkto Pavadinimas: Virtuvė popierinio rankšluosčio laikiklis

Medžiaga: nerūdijantis plienas

Spalva: Juoda

Gaminio dydis: kaip parodyta paveikslėlyje

Produkto svoris: apie 210g

Produktų Sąrašas: