Kostiumai Ir Priedai

led, 10m Kinų Drakonas Šokių Juostelės Talismanas Kostiumų Suaugusiems Vaikams Animacinių filmų Helovinas Rekvizitai Apranga, Suknelė Šalies Karnavalas Festivall

€97.52

Žymos: langerie kostiumai wonem, talismanas kostiumai suaugusiems, kinijos lion dance, sonic kostiumas, svetimų kostiumas

Savybės:

1.Nauda praleidžiant: Padidinti lankstumą ir koordinaciją, sumažinti gimdos kaklelio juosmens skausmas, sukurti tvirtus raumenis.

Dragon Dance suteikti jums įdomus ir energingas žaidimų patirtis.

2.Geriausia dovana vaikams: Šviesiai iki Dragon Dance, yra tikrai kietas ir ypatingą dovaną.Ar dėl Vaikų Diena, Helovinas, Kalėdos ir jo arba jos gimtadienis, ar kasdieniame gyvenime.

Drakono Šokis-puiki dovanos pasirinkti.Duoti savo vaikams staigmena.

Žiūrėti savo vaikams žaisti ir mėgautis, šis klasikinis žaidimas, ne jūsų kitą šalis ar rinkimą.

Puikiai tinka vaikams, sporto mokymo ir fitneso pratimas.Aprašymas: Prekės Pavadinimas: Juostelės Dragon Dance Spalva: kaip parodyti Medžiagų: medvilnės, šilko, aukso padengtą Dydis: Drakono Galvą: 400 g, Galvos aukštis: 0,42 eur m, Galvos ilgis: 0.32 m

Perkant, jei turite kokių nors klausimų apie laivybos išlaidos, prašome susisiekti su mumis, mes padėsime jums patikrinti, laivybos išlaidų!

Importo dutie,mokesčius, nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas.Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.Prašome patikrinti, su savo šalių cotoms tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš perkant.

• Departamentas Pavadinimas: Suaugusiųjų
  • Specialios Paskirties: Kostiumai