Moterų Batai

Seksualus Fetišas " Over-The-Knee Šokių aukštakulniais Batais Turas Toe15 17 20cm Ploni Aukšti Kulniukai Blizga Aukšto Kulno Platforma Ilgi Batai Moterims

Taip Parduotuvė,Gauti $3.00 Nuolaida Šiltas patarimai: 1. Tai yra pritaikyti stilius ne stock produktų, netenkina, Grąžinimo ir atlyginimo Po Užsakymo! 2. Ši speciali avalynė nėra naudojami paprasti drabužiai.Tai paprastai naudojama Pole Dance,SM žaidimai, fotografija rekvizitai, Surinkimo ir kt.Nepirkite pabandyti-dėl smalsumo.Rekomenduojama pirkti pagal jūsų ĮPRASTAI dėvi dydį! (Jei klausimų, kreipkitės į klientų aptarnavimo iš anksto, ačiū!)

DUK

Q1: Apie mokėjimą:

Mes visada naudojame tarptautinės Alipay priimti perlaidų iš įvairių channelsall overthe pasaulyje.

Q2: Laivybos laikas: (Visi mūsų batai yra rankų darbo.)

(1)Jei yra sandėlyje,usuallyship per 1-3 dienas.

(2)Jei ten'sno akcijų, usuallyshipwithin 7-9 dienas.

(3)Jei Specialų Individualų arba Urmu Užsakymą,reikia patikrinti ir patvirtinti.

Q3: Pristatymas Pakavimas:

Mes naudojame aukštos kokybės burbulas maišelis pakuotė

Q4:Po Pardavimo

(1)Jei norite gauti blogo produkto, prašome susisiekti su mumis firstlyand fotografavimas mums.Mes ištirti ir pakeiskite jį.

(2)Jei nepatinka, prekes gausite, prašome susisiekti su mumis, pirmą ir grąžinimas prekių completedpackaging per 7 dienas.Asfor grįžti, mes negali būti krovinių vežimo, klientas moka.

Q5.Atsiliepimai

(1), Prašome mums duoti teigiamų atsiliepimų, jei esate patenkinti, ir nuoširdžiai džiaugiuosi, kad iš naujo tvarka.

Mes nuoširdžiai hopeto augti su mūsų customerstogether.

(2)Prieš palikdami neigiamą atsiliepimą, prašome susisiekti su mumis ir aptarti, nesijaudinkite, mes jums išspręsti visas problemas už jus geriausias būdas.

Mes gamyklos parduotuvė,jei jūs turite bet kurį individualų reikalavimas,prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

Mes priimame dropshipping, mažmeninės prekybos, platinimo ir didmeninės prekybos.

Dėkojame už meetingon www.jautmalkesmokykla.lt!Nori Geriausiai Sekasi jums visą laiką.

• Sezonas: Žiemos
  • Kulno Aukštis: Super Didelis (8cm-iki)
  • Padas Medžiaga: Guma
  • Spalva: Kaip Foto Parodyta