Namų Apyvokos Prietaisai

Apmokestinimo Bazė - Dock Įkroviklio IRobot Roomba 500/600/700/800/900 Serijos Robotas Dulkių siurblys Pakeitimo Dalis

100% brand new aukštos kokybės Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos, patvarus už iRobot Roomba 500, 600, 700, 800 ir 900 Serijos įkrovimo stoties, įkroviklis Aukštos klasės: Pratęsti gyvenimą savo dulkių.Išlaikyti savo Roomba veikia ne piko efektyvumą.Naudoti scena: Namų ūkių Naudojimas:baterijos sweeper spalva:Juoda Medžiaga:plastikas dydis:132 x 102mm Pakuotės Turinys: 1 x Krovimo Bazės(Be Maitinimo Laido) Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Modelio Numeris: Krovimo Bazės