Namo Saugojimo Ir Organizacijos

18 Tinklų Nešiojantiems Akinius Nuo Saulės Akinius Saugojimo Ekranas Lango Turėtojas Atveju Organizatorius Nešiojamų Lengvas Dizainas Patogus Naudoti Sunkiai Durab

Žymos: 100 akinių atveju, rack iš aksomo, Lankstymo saugojimo dėžutė, Akiniai Nuo Saulės Atveju, Kameros Dėžutė

18 Tinklų Nešiojantiems Akinius nuo saulės Akinius Saugojimo Ekranas lango Turėtojas Atveju Organizatorius Akinius Saugojimo Ekranas Lauke VISUREIGIS

Prekės Specifikacija:

Savybės :

1. Kokybės tankis valdybos medžiagos daro tai ekologiškai švarus, lengvas ir patvarus naudoti.

2. Vidinis naudoja minkšta medžiaga, kad apsaugoti savo akinius vengti bet kokių įbrėžimų.

3. Didelės talpos su 18 tinklai gali laikyti savo akinius tvarkingai, ir jūs galite rasti juos lengvai.

4. Viršelio atveju gali būti sulankstomos į trikampio formos pagalba, lengvai rodyti savo akinius.

5. Puikiai tinka tvarkyti, laikyti ir rodyti akiniai nuo saulės, akinių ir kitų daiktų. (Akiniai, neįtraukta)

Pastaba:

Langeliai rankų darbo, prašome leisti šiek tiek klaidų, dėl rankinis matavimas.Ačiū už jūsų supratimą.

Specifikacija :

Medžiagos: Tankis, lenta, kartono ir suede audinio

Dėžutės spalva: Juoda

Vidinis) spalva: Juoda/Balta/Raudona(pasirinktinai)

Dėžutės Dydis: Apytiksl. 47*37*6cm(L*W*T)

Kiekvienas Tinklelio Dydis: Apytiksl. 14.5*5.5*5cm/5.7*2.2*2in

Komplektą Sudaro:

1 * Akiniai talpinimo (Stiklai ne komplekte)

1,Apie Laivybos: Po to, kai jūs užsisakyti produktą, mes išsiųsti jūsų pirkti per 3-4 dienas.Jei turite specialių reikalavimų,prašome palikti mums pranešimą arba susisiekti su mumis tiesiogiai. 2,Apie Grąžinamosios išmokos: Jei prekės yra pažeista tranzitu, galite grąžinti ją per 7 dienas.Kai prašote grąžinti pinigus,pirkėjas turi gauti patvirtinimą iš pardavėjo. 3,Apie prekybos ir Dropshipping: didmeninė, mes siūlome nuolaida arba nemokamai express shipping", kuri trunka tik 3-8 dienų atvykti.Drop laivyba, mes galėtume išsiųsti prekes savo klientams tiesiogiai ir nebus palikti informacijos apie mus, jei norite. 4,Kaip aš galiu sekti mano sklypo?: Jūs galite sekti savo sklypo apie šią svetainę, naudodami savo sekimo numerį: www.17track.net/en (Nukopijuoti į naršyklės atidaryti) 5,Ką aš galiu padaryti, kai pirkimo apsaugos laikas bėga?: Jei jūsų pirkti apsaugos laikas bėga, prašome susisiekti su mumis ir mes galime jums padėti ją pratęsti.Taigi, jūsų pinigai bus ne eiti į mano sąskaitą.

• Medžiaga: PU
  • Talpa: 12L