Vestuvėms Ir Renginiai

Juodos Spalvos Blizgančiais Karalius Berniukų Kostiumai, Vestuvių Vaikams Gimtadienio Oficialų Žiedas Pareikštinių Tėvas Ir Sūnus (Švarkas +Liemenė+Kelnės+Lankas)

Žymos: suknelė, gėlės berniukas vestuvių kostiumai, drabužiai, berniukas krikšto drabužiai, vestuvių kostiumai berniukams

Jei norite, dydis 1 T,galite įdėti pastabos sako, norite, dydis 1 T, kai jūs pateikiate užsakymą pasirinkite kitą dydis

kai jūs pateikiate užsakymą,jūs galite pasakyti mums spalva apie striukė ,kelnės ir apykaklės norite, dieną reikia ,palikti pastabų ar clink internete diagramos messgae pardavėjas.Jei jums reikia kitos spalvos nuo mūsų spalvų paletę ,galite atsiųsti mums spalvų skaičius .

galite clink žemiau nuotraukos, jei jums reikia tėvas kostiumas per daug,jis nuves jus į tėvo kostiumas

Pastabos prieš jums pirkti daiktus,

Nuotraukos Rodo

Standartas Tinka dydis

(prašome pasirinkti tinkamą dydį pagal savo atveju,tai yra labai svarbu mums, kad tinka jums.)

Suaugusiųjų Dydis

Gali būti, kad nedidelis skirtumas tarp faktinės suknelė spalva ir tai, ką matote nuotraukoje, priklausomai nuo jūsų kompiuterio monitoriaus ekrano parametrai.

Pristatymas

1. Pristatymo kaina: Spustelėkite "Pristatymas ir apmokėjimas" tab produktų aprašymo puslapis, ir jūs pamatysite, pristatymo detales.Jūs galite apskaičiuoti siuntimo išlaidų įvesdami reikiamą informaciją.custom muitas imamas sektorius turėtų būti apmoka pirkėjas. 2. Laikas tranzitu: Tranzito metu skiriasi su skirtingais pristatymo būdus. 3. Prekės Apdorojimo Laikas: apdorojimo laikas tam tikra tvarka priklauso nuo produkto tipo ir išteklių būklę.Daugiausia, apdorojimo laikas gali būti nuo 15 iki 25 darbo dienų. 4.Laivybos laikas: DHL/FEDEX/UPS paprastai apvalios 4-9 dienas.

Grąžinimo Politika

Dėl kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis per 3 dienas nuo gavimo jūsų užsakymą.Keitimo arba Grąžinimo pirkėjas turėtų mokėti papildomo pristatymo mokesčio, patirtos ir daiktų, kuriuos grąžinti, turėtų būti laikomi savo pradinę padėtį.Pagal užsakymą pagaminti suknelę, negali būti mainų ar grąžinimo.Po 3 dienų ne skundas gali būti priimtas.

Feedbac

Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti 5stars atsiliepimų mumis, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas.ačiū.

• Ziajać Uždarymo Tipas: Užtrauktukas Skristi
  • Lytis: Berniukai