Moteriški Drabužiai

Vasaros korėjos Satino Marškinėliai Palaidinė Sluoksniuotos Rankovėmis V-kaklo, Office Lady Puloveris Tiesiai Darbą, Dėvėti Rožinė Žalia Viršūnes Raukšlės Drabužiai

Žymos: benzinas green satino palaidinė, lang satino palaidinė, shine satino palaidinė, satino palaidinė gree, satino palaidinė mama, winen žalia palaidinė, satino susiėmę palaidinė, tamsiai žalios spalvos satino chalatas, h m žalia palaidinė, aprūdijęs satino palaidinė

[xlmodel]-[dydis]-[9999]

Matavimo CM Dydžio Pečių, Krūtinės Ilgis 35 S 90 56 M 36 94 57 L 37 98 58 XL 38 102 59 XXL 39 106 60

Matavimo Colių Dydžio Pečių, Krūtinės Ilgis S 13.8 35.4 22.0 M 14.2 37.0 22.4 L 14.6 38.6 22.8 XL 15.0 40.2 23.2 XXL 15.4 41.7 23.6

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[49098]

[xlmodel]-[custom]-[8888]

APMOKĖJIMAS:

Prieš pateikiant užsakymą, prašome patvirtinkite informacija su mumis, jei turite prašymą dėl produkto.

Prašome atlikti mokėjimą per 3 dienas po užsakymo, jei įmanoma.

VEŽIMĄ:

1.Paruošimo Laikas:mums reikia 3-5 darbo dienas parengti savo užsakymo pagal mūsų numberous užsakymus kiekvieną dieną.

2.Prašome patikrinkite savo adresą, jei norite rašyti www.jautmalkesmokykla.lt, jei norite pakeisti, kol mes laivas juos, prašome atkreipti dėmesį į mūsų naują adresą.

3.Atsiprašome, kad P. O. Dėžės ir karinės adresai (GOA, FPO) negali būti pristatytas.

Pastaba:

Jei pasirinksite nemokamas pristatymas parinktį, jūsų sklypo bus pristatomos tiesiai į jūsų namus tik vieną kartą, ar ji bus atsiųsti į jūsų vietos post office, tada jums reikia imtis savo sekimo numerį ir savo asmens TAPATYBĖS rinkti savo daiktus.Mes jus informuosime, iš karto, kai jūsų siuntinys buvo išsiųstas.

Jei pasirinksite express pristatymas, prašome, nepamirškite palikti savo kontaktinį numerį, tai yra būtina express pristatymas.

Apie Muitus

Atsižvelgiant į mūsų klientų naudai, esame priversti ship užsakymą paprastu paštu.Prašome suprasti,tačiau,muito iš mūsų kontrolės, mes negalime guarrante be mokesčių mokestis ir bus ne mokėti jokio mokesčio mokestis.

Mes nuoširdžiai atsiprašome už jus, jei jums jokių nepatogumų.Ačiū!

• Apdaila: Mygtukas
  • Prekės Pavadinimas: C xin OO er L
  • Audinio Tipas: Nėriniai
  • Angliavandenilių Forma: Single-piece Set