Moteriški Drabužiai

Akių Matyti, Nors Karšto Blizgiu Cirkonio O-kaklo Mini Bodycon Suknelė Moterims Seksualus Klubo Šalis Suknelės, Pieštuko Vestidos Skraiste Moteris

Žymos: vyrai karšto skraiste, skraiste karšto didelis, karšto pants spalva klubas, skraiste transparente blizgučiai klubas, suknelės karšto sekso klubas, skraiste derliaus klubas, karšto diamond skraiste, klubo suknelė karšto, skraiste karšto surf, skraiste arti klubas

1.We ship pirmadienio iki šeštadienio, išskyrus švenčių dienas.Prašome palikite mums žinutę, jeigu norite pakeisti savo pristatymo adresą. 2.DHL / UPS / FEDEX / TNT / imsis apie 5-7 darbo dienų paprastai. 3. Laivybos laikas per Švenčių (Kalėdų, Kinų naujieji Metai ir kt.) galėtų būti ilgesnis nei įprastu laiku.Prašome pridėti dar 5-10 dienų vėlavimo.

Didmeninė ir drop laivyba yra ir pasveikino?Didmeninė,mes siūlome nuolaida arba nemokamai express shipping", kuri trunka tik 5-7 dienų atvykti.Prašome susisiekti su mumis, jei jūsų užsakymas yra daugiau nei $150. Drop laivyba,mes galėtume išsiųsti prekes savo klientams tiesiogiai ir nebus palikti informacijos apie mus, jei norite.Kada mano užsakymas bus parduodama po apmokėjimo?Paprastai, mes organizuojame siuntą per 3 dienas.Kartais gali būti šiek tiek atidėti, nes blogas oras arba kai nelaimingų atsitikimų, bet mes turime pilną vežimą per 7 dienas.Kaip aš galiu sekti mano sklypo?Jūs galite sekti savo sklypo apie šią svetainę, naudodami savo sekimo numerį: www.17track.net/en (Nukopijuoti į naršyklės atidaryti) Ką aš galiu padaryti, kai pirkimo apsaugos laikas bėga?Jei jūsų pirkti apsaugos laikas bėga, prašome susisiekti su mumis ir mes galime jums padėti ją pratęsti.Taigi, jūsų pinigai bus ne eiti į mano sąskaitą.

• Siluetas: Apvalkalas
  • Prekės Pavadinimas: HNDOOYA