Namo Saugojimo Ir Organizacijos

Platus Burnos Mason Jar Ūglių Dangteliai su Nerūdijančio Plieno Tinklelio Ekranas Kiaurasamtis, Filtras, Todėl Organinių Daigumo Sėklų Dygimą

Žymos: šalies mason jar, ducare nerūdijančio, apyrankė mason nerūdijančio plieno, ole mason jar, nerūdijančio plieno 38mm raktų žiedas, dieną mason jar, mama mason jar, mason indo dangtelis, didžiausia mason jar, quttin nerūdijančio

Rinkinį Sudaro : 1Pc Ūglių Kiaurasamtis Dangteliai

Būklė : Nauja

Medžiaga : Plastikas, Nerūdijantis Plienas

Dydis : Vidinis skersmuo: apie. 86mm/3.4 cm

Savybės : Ūglių jar dangteliai yra pagamintas iš aukštos kokybės PP plastiko, ekologijos ir sveikos, tvirtos, ir anti-senėjimo, lengva valyti.Akių yra pagaminti iš premium 304 nerūdijančio plieno, vanduo teka per lengvai, o turint mažiausias daiginimo sėklų.Unikalus snapelis ir stiprus remti kojas, kad jūsų daigai puikiai nuplauti, nusausinti ir oro srautas, nereikia varžtą nuo dangčio.Puikiai būdingas platus nagų mason indai, sukurti idealią aplinką vis super maistingas pupelių daigai.Auga visų rūšių kopūstai, įskaitant brokoliai, mėlynžiedžių liucernų, garstyčių, mung pupelių, salotų, kopūstų ir t. t.

Draugiški Patarimai:

Dydis yra matuojamas rankas, prašome leisti nedidelius matavimo klaidų.Foto spalvos, gali būti šiek tiek skiriasi nuo tikrojo produkto dėl spalvų ekranas skirtingų monitorių.

• Stilius: Modernus Stilius
  • Prekės Pavadinimas: iEFiEL