Tattoo & Body Art

Tatuiruotės Galios ir Tatuiruotės Koja Kit LED Ekrano Pasukimo ir Ritė Tatuiruotė Varžtas permanentinis Makiažas Tatuiruotė Priedai Nemokamas Pristatymas

Tatuiruotė Galia

Spalva:Juoda

Išėjimo įtampa:1.5-18V

Įėjimo įtampa:90V-240V

Grynasis Svoris:220g

Funkcija 1:LED Skaitmeninis ekranas

Tipas:Naudoti tiek kojinis jungiklis ir tatuiruotė mašina

Tinka:Suderinamas su visais ritė ir pasukimo tatuiruotė mašinos

Useage:Tatuiruotės,antakių,akių kontūro,tatuiruotė lūpos, maža tatuiruotė ir kitos operacijos

Pedalu Jungiklis

Spalva: Sidabrinė

Medžiaga: Metalinis

Dydis:10.8*3.2*0.6 cm( L x W x H)

Svoris: 78 g

Laido ilgis :150cm

PRIMINIMAS: Nepamirškite gauti nuolaidų kuponą $1 off $10 prieš perkant prekę~

PATENKINTAS PAŽADO:Mes suteikiame jums 100% pasitenkinimo pažadą,mes galime padėti jums išspręsti problemą metu dėl bet kokios priežasties apie kaukolė tatuiruotės maitinimo rinkinys

Apie Siuntą:

Jūs galite patikrinti savo paketą transporto statusą, taikant vieną iš šių dviejų svetainių.

Pirmasis: https://global.cainiao.com/

Antrasis: https://www.17track.net/en

Grįžti & Grąžinti :

1) Prašome patikrinti stebėjimo informaciją apie sekimo tinklapyje, ir 3-7 dienų ar daugiau po pristatymo logistikos bus atnaujintas.Jei jokių problemų, apie, stebėjimo informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl sprendimų.

2) patikrinkite pakuotės ir iterms, ar sveika atvykusi, jei yra kokių nors problemų, tokių skaldytiems/negerai stilius/negerai spalvų elementus, nedvejodami leiskite mums žinoti, mes suteiksime tinkamas sprendimas jums.

3) Prašome susisiekti su mumis elektroniniu posistemė žinutes, jei turite kitų klausimų ar reikalavimų.

Atsiliepimai:

1) Jūsų pasitenkinimas yra mūsų siekimas.Jei yra kas nors nepatenkintas(įskaitant ir mūsų produktą ir paslaugą arba kitas dalykas), prašome nedvejodami kreipkitės į mus tfor pagalbą prieš jūs įdėti, kad ginčo, mes stengiamės išspręsti šią problemą už jus.

2) Jei jūs patenkinti mūsų iterms ir mūsų paslaugos,prašome palikti Teigiamą Atsiliepimą (5 žvaigždučių), su gražiais nuotraukas mums.Tai yra labai svarbu mums pasiūlyti jums mūsų geriausias paslaugas, kitą kartą.

• Išėjimo įtampa: 1,5 V-18V
  • Prekių Kokybės Sertifikavimo: 3C, ce