Kompiuterių Ir Biuro

PCIE Riser 1X Iki 16X (6PIN/SATA/4PIN)+M. 2 PCI-E Riser Card For Bitcoin GPU Kasybos Varomas Stovo Adapteris Kortelės

[PCI-E Riser]Versija 010-X 6-pin riser kit " top sprendimas steigti Ethereum Gavybos Platformoms (ar bet kuri kita GPU-Kasamas Altcoin), ar mažos atviros oro gavybos platformose ar didelio stovo pagrindu mineralų, ir apsaugoti savo investicijų

[M. 2 PCI-E Adapterį Kortelės]Galite konvertuoti M. 2 NGFF sąsaja į normalų PCI-E X1 sąsaja.Yra 3 tvirtinimo skyles ant kortelės, kurią galima skaldyti ir stacionarių priklausomai nuo situacijos.

3-port 1 maitinimo GPU stove: su atnaujinta USB stove su 4-pin + 6-pin + SATA grafikos sąsaja, kiekviena sąsaja gali būti tiesiogiai prijungtas prie jūsų energijos tiekimo, sumažinti energijos apkrovos plokštė užtikrina maksimalų suderinamumą su elektros energijos tiekimas.

Lengvas montavimas, plug and play, ne vairuotojas privalo montavimas.PCI-E kortelę galima įdėti į bet kokio PCI-E lizdas: x1, x4, x8 arba x16! USB 3.0 stove kabelis lankstus paskirties vietą, PCI-E prietaisai.Platus panaudojimas, tinka "Windows", "Linux" ir "Mac".

Didesnis saugumas: 8 pastovieji kondensatoriai, naudojami, papildomas ritės yra įtraukta į kelią elektromagnetiniams trikdžiams, kurį sukelia išorinės GPU kasybos ilgą laiką.

Medžiaga:Plastikas + Metalas

spalva:Balta

Pakuotės Turinys:

1 * PCI-E Riser Valdyba

1 * PCI-E Adapterį Kortelės

1 * M. 2 PCI-E Riser Card

1 * 60cm USB 3.0 Stove Kabelis

1 * Mažas Atsuktuvas

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Tipas: Kabelio Adapteris
  • Pakuotė: Taip