Tattoo & Body Art

Belaidžiu Tatuiruotė Baterija Pen Stipri Jėga Tatuiruotė Baterija Mašina Pen Rinkinys Tatuiruotė Parduotuvėse

Savybės: 1. Galingas Variklis: Tatuiruotė mašina pen priėmė coreless varikliu, su stipria jėga, pateikti 13500RPM pagal 12V įtampos, gali būti koreguojama 4.2 V 12V, tinka tatuiruotė linijinės ir tatuiruotės shader.

2. Ilgas Ištvermės: Belaidžius tatuiruotė baterija pen pastatytas 2400mah ličio akumuliatorius, galima įkrauti per 2 valandas ir dirbti nepertraukiamai nuo 4 iki 8 valandų, kurios leidžia, galite naudoti ją bet kuriuo metu ir bet kur.

3. Sumažinti Patinimas: gali užkirsti kelią infekcijos, sumažinti paraudimą ir patinimą, odos draugiškas ir ne dirgina, kuris gali būti naudojamas švarus tatuiruotė zonoje prieš ir per tatuiruotė.

4. Tatuiruotė Rašalu, Ir Praktikos Odos: Ateik su 10 spalvų praktikos dažai, teikti geros spalvos saugojimo ir silikono tatuiruočių praktika oda gali būti naudojama praktika, tatuiravimo įgūdžių, pradedantiesiems.

5. Patogi Rankena: tatuiruotė mašina pen priėmė aukštos kokybės aliuminio lydinio medžiaga, priėmė pen dizaino patogu laikyti, tinka 99% tatuiruotė kasetės adata rinkoje.

Specifikacija:

Elemento Tipas: Bevielė Tatuiruotė Baterija Pen Set

Medžiaga: Aliuminio lydinys, skystas, ne audiniai, popierius, silikonas,

1. Belaidžiu Tatuiruotė Baterijų Rašiklis

Baterija: Ličio Akumuliatorius 2400mAh(yra komplekte)

Dydis: Apytiksl. 134 x 33 x 33mm / 5.28 x 1.3 x 1.3

Adata biudžeto Įvykdymo patvirtinimas: 3.0 mm / 0.12 į

Adatų Tipas: Tinka 99% Tatuiruotė Adatos Kasetės

Išėjimo Įtampa: 4.2-12V

Reguliavimo Tikslumas: 0.3 V

Greitis: 5V 5625, 6 V 6750, 7V 7875, 8V 9000, 9V 10125, 10V 11250, 11V 12375, 12V 13500.

Bevieliuose Elektros Tiekimo Krovikliai: Tinka 5V/1A, 5V/1.5 A, 5V/3A, ne 9V/1.5 A, 9V/1.5 A, 12V/1.5 A, 12V/2A ir kiti greitai įkrovikliai, taip, kad nebūtų sugadinti bateriją.

Bevieliuose Elektros Tiekimo Įkrovimo Trukmė: 2 val, nuo 4 iki 8 valandų, naudojant laiko po visiškai nemokamai (8V).

2.

Grynasis Kiekis: 40ml

Naudojimas: Gera tatuiruotė zonoje prieš tatuiruotė

Naudojimas: Mėlyna muilas yra didelės koncentracijos tirpalą, po skiedžiami vandeniu, 1/12.

3. Tatuiruotė Rašalo Praktika

Grynasis Kiekis: 5 ml / butelis, 10 butelių

Spalvos: 10 spalvų, spalvos: Juoda, balta, mėlyna, šviesiai žalia, šviesiai violetinė, raudona violetinė, juoda, mėlyna, vyšnia raudona, ruda.

Pastaba: mažas butelis praktikos rašalas yra tik dėl praktikos, odos ir negali būti atsakingi realus asmuo.Jei dažai yra nusodinamas, ji yra visiškai normalu, tiesiog maišykite su tatuiruotė rašalu maišytuvas prieš naudojimą.

4. Tatuiruotė Elastingas Tvarstis

Plotis: Apytiksl. 5cm / 1.97 į

Ilgis: Apie. 1.8 m / 5.91 ft

Naudojimas: Wrap tatuiruotė pen patarimas, siekiant išvengti slydimo.

5. Keturgubas A4 Tatuiruotė Perkėlimo Popierius

Tikslas: Perduoti tatuiruotė modelis tatuiruočių dalis, kuri yra patogi tatuiruotė menininkas atsekti, bei pagerina darbo poveikį ir tikslumas tatuiruotė menininkas.

Savybės: A4 keturviečiai perkėlimo popierius, dvejopo naudojimo prekių perdavimo mašina arba rankomis piešti, su aiškiai perduoti ir visą linijas.

Dydis: Apytiksl. 29 x 21cm / 11.42 x 8.27 į

6. Tatuiruotė Staltiesė

Dydis: Apytiksl. 45.5 x 33cm / 17.91 x 12.99 į

Tikslas: užkirsti Kelią purvinas lentelė šiuo metu tatuiruotė, dvigubo sluoksnio konstrukcija, atspari vandeniui ir naftos įrodymas.

7. Tatuiruotė Rašalu, Taurė

Skersmuo: Maždaug. 16mm / 0.63

Aukštis: Apytiksl. Kaip 14mm / 0.55 in

Naudojimas: Palaikykite tatuiruotė rašalu

8. Tatuiruočių Praktika Odos

Medžiaga: Silikonas

Dydis: Apytiksl. 190 x 143mm / 7.48 x 5.63 į

Storis: Apytiksl. 1mm / 0.04 į

Paketų Sąrašo:

1 x Bevielis Tatuiruotė Pen

1 x USB Įkrovimo Kabelis

1 x

5 x Keturviečiai A4 Tatuiruotė Perkėlimo Popierius

1 x Didelio Tatuiruotė Elastingas Tvarstis

2 x Tatuiruotė Staltiesė

1 x Tatuiruočių Praktika Odos

10 x Tatuiruočių Praktika Rašalo(Juoda, Balta, Mėlyna, Šviesiai Žalia, Šviesiai Violetinė, Raudona Violetinė, Auksinė, Sidabrinė, Vyšninės, Rudos spalvos)

20 x Didelės Tatuiruotė Rašalu, Taurė

Kaip naudoti: Installe tatuiruotė adata ant machien, reguliuoti įtampos, gali būti naudojamas.