Automobilių Pažangi Sistema

"Android" 64+4 Tesla stiliaus Automobilių GPS Navigacija Ford F150 2009-2021 auto Radijas stereo Multimedia player galvos vienetas

€1 224.72 €857.31

Žymos: apogėjuje garso sąsaja, android automagnetolos koda, hivi automobilių garso, erisin android ford, diržas f150, kasetėje muzikos grotuvas, cw 1 din android, isimple automobilio stereo, durų ford f150, ford f150 klijai

Aukštos Kokybės Ekranas: Grūdintas ekranas, sprogimų, anti-scratch ir dėvėti, atsparus Pažangios balso kontrolė laisvųjų rankų ir saugiai valdyti, Didelis ekranas, realaus laiko atvaizdavimas Mūsų jutiklinis ekranas yra jautrus ir greitas, ir operacija sklandžiai ir įstrigo.Jei negalite patvirtinti, jei tai tiktų jūsų automobilį, prašome įsitikinti, kad ji su mumis : A. Automobilio Modelio B. Gaminti Metų C. Nuotrauką Konsolės Centras Jei jūsų automobilio prietaisų skydelyje yra toks pat kaip ir žemiau esančio paveikslėlio, galite įsigyti šį modle Prieš montavimas Ir Po įdiegimo galimybėmis: 1.Built-in carplay 2.Paramos Originalus Vairas Kontrolės 3.Darbas su priekinės kameros ir atbulinės eigos vaizdo kamera 4.Paramos OBD: diagnozuoti jūsų automobilis būseną bet kuriuo metu, 5.Built-in GPS Off-line Map,ir parama Interneto Žemėlapis/Google maps/Igo Žemėlapio 6.Remti HD 1080P/4K ISP Ekrano ir radijo Chip NXP6686, AM/FM su RDS 7.Paramos WIFI funkcija (Naudoti prieigos tašku iš savo išmanųjį telefoną prisijungti prie interneto) 8.Paramos veidrodis nuorodą: bet kokį turinį iš "Android" ar " IOS " išmanųjį telefoną, gali būti atlikta ant šio įrenginio ekranas 9.Paramos PSSS: gali rodyti temperatūrą ir slėgį padangose su didelio tikslumo stebėti 4 padangos ant ekrano saugaus vairavimo.Klientų įrenginio nuotraukos:

• Specialios Funkcijos: "bluetooth", Įmontuotas GPS, Kasečių Grotuvas, CD Grotuvas, CD-R, CD-RW, Įkroviklis, FM Siųstuvas, Mobilusis Telefonas, MP3 Grotuvai, Radijo Imtuvas, Jutiklinis Ekranas, TV
  • Prekės Pavadinimas: TruckProg
  • Prekės Svoris: 4kg
  • GPS: Parama
  • "Ford Modelis: F-150
  • Įtampa: 12V
  • Pavadinimas: ford F150 automobilių GPS player
  • auto andriod ford F150: "Android" auto radion ford F150
  • Din: Dvigubas Din
  • F-150 Metų: 2010 m., 2011, 2012, 2013, 2014 m., 2015 m.
  • Sąsaja: Sąsaja
  • Metų: 2009 2010 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
  • Modelio Pavadinimas: Už " Ford F-150
  • Elemento Dydis: 20*20*35