Sekso Žaislai

Analinis Kaištis Modeliavimas Varpos už Gėjų ir Lesbiečių Sriegis Imitacija Dildo Erotiniai Užpakalis Žaislai Analiniai Sekso žaisliukai vyrams ir moterims

Žymos: crystal tikroviškas dildo didelis, tikroviškas dildo privatus, žalia tikroviškas dildo, monstras tikroviškas dildo, tikroviškas dildo largo, didelis tikroviškas dildo vyras, realistai didelį vibratorių, realus didelis pliušinis, tikroviškas dildo extrasmall, didelis tikroviškas dildo gyvūnų

Savybės : 1.Sriegio imitacija dildo Pasiekti orgazmą lengvai 2.Funkcija-Dildo gali būti naudojamas makšties ar analinis seksas 3.Švarus-Po naudojimo ji turi būti plaunami vandens pastatoma vėsioje vietoje, natūraliai džiovintų, ir gali būti pakartotinai naudojamas 4.Minkšta medžiaga yra savavališkai išlenktas, o ne deformuoti.Specifikacija : Materia: PVC Dydis: kaip nuotraukos rodo, Spalva: juoda, rožinė, kūno Pakuotė: 1 Dildo Pastabos : Dėl šviesos ir ekrano nustatymas skirtumas, prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos.Prašome leisti šiek tiek matmens skirtumas dėl skirtingų rankinis matavimas.Pls pastaba : siekiant apsaugoti jūsų privatumą,mes pažadame siųsti savo produktus paslaptis būklės,pakuotės bus langelį arba sandarų maišelį be jokių nuotraukų ir žodžių apie seksą.Pls mums 5 žvaigždžių atsiliepimus, jei viskas gerai, pls susisiekti su mumis, jei jokių problemų, mes spręsti jums.

• Modelio Numeris: CRD600645
  • Seksualinio Pobūdžio: No