Namų Apyvokos Prietaisai

20Pcs už Roborock Q7 MAX / MAX+ Mop Priedai Roborock S5 MAX S6 S50 S55 Valymo Robotas Mop Dalys

Naudojimas: Roborock pakeitimo apliejimo medžiaga taikomas tik Roborock Q7 Max/Q7 Max+/ T8 robotas dulkių siurblys, prašome patikrinti savo mašiną, tipo prieš užsakant.Mikrofibros servetėlės: į mikrofibros mop yra pakankamai minkštas į darbą ant visų paviršių ir be vargo pašalina dėmes ir sausą purvą.Plaunamas ir daugkartinio naudojimo: apliejimo, kad padas yra daugiau absorbentas ir greitai džiūsta, galima plauti skalbimo mašina ir pakartotinai daug kartų.ji yra rekomenduojama, kad jums pakeisti savo dalimis kas 3-6 mėnesius.Reguliariai pakeisti savo dalių padeda jūsų mašinos veikia ne piko efektyvumą. 100% brand new aukštos kokybės Medžiaga: pluošto superfine spalva: Kaip pavaizduota Pakuotės Turinys: 20 x mop Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Modelio Numeris: Mop