Namo Saugojimo Ir Organizacijos

200 Vnt Plačiai Burnos 86 MM Mason Jar Konservavimo Dangteliai, Daugkartinio naudojimo Nuotėkio Įrodymas, Split-Tipo Sidabro Dangtelius Su Silikono Riebokšliai, Žiedai

Pakavimo sąrašas: 100 mason jar dangteliais.Dydis: 3.38 cm / 8.6 cm skersmens.Mason jar dangteliai gali būti naudojamas labiausiai mason indai.

[Geras sandarumas] dangčiu Mason jar yra įrengta silikagelio žiedas, kuris turi gerą sandarinimo veiklos ir turi gerą nepralaidi vandeniui ir orui poveikį.Ji yra uždaryta ir nepralaidžiose saugojimo, sandarus ir nėra nuotėkio.

[Medžiaga] - plati mason indo dangtelis yra pagamintas iš alavo plokštelės padengta silikono žiedas viduje, kuris gali būti pakartotinai daug kartų.Gali dangteliu yra atsparūs aukštai temperatūrai ir žemai temperatūrai, todėl gali dangteliu, tinka šaldytuvai, indaplovės ir mikrobangų krosnelės.galite naudoti Konservavimo Dangteliai, pakeisti rūdžių spalvos metaliniais dangteliais.

Platus mason indo dangtelis yra tinkamas laikyti maisto produktai, grūdai, pagardai ir gėrimai, švieži.Jums nereikia nerimauti dėl nutekėjusio sandarinimo medžiaga užteršimo virtuvėje ar kitose vietose.Spalvos dangtelis yra sidabras, paprastas ir stilingas.Be to, jūs galite taip pat pažymėti maisto susijusi informacija ant dangtelio su žyma.

Dangtis gali būti naudojamas saugoti užsiliko, švieži padažai ar sultys, sausi prekių laikymo, prieskonių ir kitų smulkių daiktų.

Medžiaga:Alavuotoji Skarda

spalva:Sidabrinė

Pakuotės Turinys:

200 x Jar Split Tipo Dangteliai (neapima Juosta)

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.