Namo Saugojimo Ir Organizacijos

Kabelio Apkabų Lipni, Vielos Laikikliai Virvės 2vnt Laido Laikiklis Kabelio Laidai Valdymo Organizavimo Kabelio Laidai Home Office

Kulka Taškų:

1、【Aukštos kokybės Medžiagos,】 Kabelis laido organizatorius naudoja aukštos kokybės Silikono medžiagos paviršius yra lygus ir be šerpetų, ir jis yra patvarus.Todėl, net jei mes jį naudoti ilgą laiką, tai nėra lengvai deformuojasi ir daro žalą.

2、【Labai keliamoji galia】Kabelių valdymo įrašai turi didelės talpos.Jei jums nepavyko rasti būdą, kaip tvarkyti namų apyvokos vielos valdymo arba yra nepatenkinti savo dabartine tvarkymo, mūsų Kabelių valdymo klipai yra būdas pereiti.

3、【Padaryti Kabelių Valdymo Tvarkinga】Kabelių organizatorius įrašus veiksmingai organizuoti nepatogus ir pavojingas kabeliai, išlaikyti savo darbo vietą tvarkingas ir saugus.apsaugoti savo vaikus ir gyvūnus iš kliūčių, kurias nepatogus kabeliai arba liesdami jį netyčia.

4、【nereikia Gręžti Skyles】lipni laido savininko all-in-one kabelių valdymo įrašą nereikalauja daugiau varžtus ir gręžti skyles, kad būtų lengviau jums įdiegti arba pašalinti.Puikiai saugo jūsų sienos iš gręžinių žalą.

5、【Dauguma Atvejų】Mūsų laikiklis apkaba tinka daugumai namų apyvokos prietaisai.Jis gali būti taikomas Mobiliųjų telefonų įkrovimo kabeliai, USB kabeliai, tinklo kabeliai, TV maitinimo kabeliai, elektriniai virduliai, skrudintuvai, greitpuodžiai, ir sulčiaspaudės.

Savybės: Kabelių organizatorius įrašus veiksmingai organizuoti nepatogus ir pavojingas kabeliai, išlaikyti savo darbo vietą tvarkingas

Kabelio laido organizatorius naudoja aukštos kokybės Silikono medžiagos paviršius yra lygus ir be šerpetų, ir jis yra patvarus.

Lipni laido savininko all-in-one kabelių valdymo įrašą nereikalauja daugiau varžtus ir gręžti skyles

Medžiaga: Silikonas

Dydis: 5*2cm/2*0.78 colio