Namo Saugojimo Ir Organizacijos

Nešiojamų Vyno Izoliacija Termostatas Maišelį Vienas butelis Raudonojo Vyno Izoliacija Šalčio-įrodymas, Ledo Paketas Dovana Oksfordo Audinio Maišelis

Aprašymas:

Šis vynas tote krepšys yra pastatytas iš aukštos kokybės 600d poliesteris išorinis sluoksnis, kuris užtikrina maksimalų patvarumą.Su max šalčio izoliacijos technologija, ji gali laikyti savo vyno kietas ir izoliuoti valandas.Storas vidinis pamušalas leidžia užtikrinti, kad jūs galite mėgautis jūsų vynas, ne ideali temperatūra.Vyno tote krepšys yra reguliuojamas diržas per petį.Jūs galite lengvai imtis savo vyno maišelį, bet su peties dirželis.ar esate vadovauja į paplūdimį, parkas, arba nutraukti atsipalaiduoti šis vynas tote yra puikus būdas transporto ir kietas savo vyno.

Specifikacija:

Produkto talpa: 1L

gaminio medžiaga: 600D Oksfordo audinys+2mm pearl cotton+aliuminio plėvelė

Dydis: 25cmx9cm / 10*3.5 colių

Pakavimo Sąrašas:

Vyno Tote Krepšys * 1

Skaitykite daugiau prekės informacija

1.Tinka Keliauti: 3 sluoksnių apsauga, su aliuminio plėvelės, 2mm pearl medvilnės, ir 600D Oksfordo audinio apsaugoti savo vyno butelį iš išorės susidūrimo, kad jis nepažeistas ir gerai atšaldyti valandas.

2.Apsaugo & Izoliuoti: Šis vynas krepšys pagamintas iš tvirtos medžiagos, kuri gali apsaugoti savo butelius nuo išlaužimo transportavimo metu.Storas vidinis pamušalas leidžia užtikrinti, kad jūs galite mėgautis jūsų vynas, ne ideali temperatūra

3.Didelis Sandėliavimo patalpų: Tai aukštos kokybės izoliuoti vieno butelio vyno tote krepšys tinka dauguma standartinių 750ml vyno buteliai.Mėgaukitės savo gėrimų bet kuriuo metu ir bet kur!

4.Eco-Friendly & Daugkartinio naudojimo: Su šio vyno tote maišą, jokių rūpesčių apie atliekų taršos, kuri gali sukelti į šią planetą kaip vienkartiniai maišeliai padaryti, šis maišelis yra pastatytas paskutinis ilgą laiką.

5.Puiki Dovana: Visiems, kas mėgsta vyną, gali gauti naudos iš šių funkcionalus .Dovana šio vyno nešti maišą savo artimuosius, bet šventės parodyti savo meilę ir dėkingumą.Puikiai tinka Gimtadienio, BBQs, Šeimos iškylos, Turistiniai, ir daugiau.

• Medžiaga: Poliesteris