Namo Saugojimo Ir Organizacijos

Medicinos Lauke Nešiojamų Pirmosios Pagalbos Rinkinys talpinimo Plastiko Daugiafunkcinis Šeimos Saugojimo Organizatorius su Rankena Didelės Talpos

Žymos: cubing plastikinę dėžutę, sudrėkinta plastikinę dėžutę, ugniai atsparios plastiko dėžutė, colių plastikinę dėžutę, electuc plastikinę dėžutę, disposibl plastikinę dėžutę, papir plastikinę dėžutę, dalijant plastikinę dėžutę, flt plastikinę dėžutę, mac plastikinę dėžutę

Savybės:

1. Patvari Medžiaga: Šis pirmosios pagalbos dėžutė pagaminta iš tvirtos medžiagos PP stiprumo, jis gali apsaugoti daiktus nuo dulkių ir drėgmės.

2. Pagrįsta Struktūra: Šį rakinama dėžutė funkcijų, 3/2 pakopas išlaikyti elementai, atskirti ir organizuotas.Be to, skaidrus dangtis suteikia galimybę lengviau.

3. Nešiojamų Rankena: Šios kelionės pirmosios pagalbos lange yra rankena ant dangčio lengvai transportuoti.

4. Saugios Konstrukcijos: Ši delninė medicina saugojimo atveju yra įrengta tvirtas užraktas, siekiant apsaugoti juos nuo vaikų.

5. Praktiška: Tai kelionės fiksavimo organizatorius atveju yra mažas kūnas su kompaktiškas ir pakankamai pajėgumų jūsų kasdien pirmosios pagalbos pagrindai.

Skelbimas:

Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva gal šiek tiek skiriasi nuo nuotraukos spalvos.

Prašome leisti 5-30mm skiriasi dėl rankinis matavimas.

• Stilius: Modernus Stilius
  • Feature6: Medicinos saugojimo dėžės