Buitinė Technika

Multi Įkrovimo Kabelis 3 1. Greitas Įkroviklis USB Kabelio Tipas-C / Micro-USB / 8 Pin Uosto Bagažo 120cm Dedamas Mažas Maišelis

Žymos: 3 in 1, usb, c kabelio greito įkrovimo ištraukiama, kabelio raštas c tipo

Multi Įkrovimo Kabelis - 3 1. Kelių Ištraukiama USB Laidas, Greito Įkroviklio Laidą su Tipas-C / Micro-USB / 8 Pin Uosto, Tinka Kompiuterį / mobilus Telefonas / Tabletės ir Daugiau - 4FT (Meilės Širdį)

Ypatybė:

Trys viename " įkrovimo kabelis roll: Vienu kabeliu, yra įrengtas trijų sąsajos: Apple, Android, ir tipo-c, kuri gali susitikti su daugeliu mobiliųjų telefonų rūšių.Kas daugiau, šis USB kabelį galima krauti ir perduoti duomenis.

Tampus Dizainas: Šis 3-in-1 Įkrovimo Kabelis Roll Multi-Funkcija Įkroviklis gali būti ištemptas ant abiejų pusių tuo pačiu metu, 120cm/47.24 colių ilgio.Jis yra labai patogus naudoti kasdieniame gyvenime.USB duomenų kabelį gali būti laikomi toli, kai nebuvo naudojama, todėl jį lengva nešiotis.

3-in-1 Įkrovimo Kabelis Roll: 3-in-1 ištraukiama įkrovimo kabelį prisijungia tiesiogiai prie maitinimo lizdo naudodami bet kurį USB prievadą arba adapteris, skirtas prijungti prie USB jungtį, arba tiesiogiai prie kompiuterio sinchronizuoti.

Patogus laikymas: visiškai paslėptas saugojimo, mažo dydžio, gali būti dedama į mažą maišelį, neužima vietos, rankena virvę dizainas, lengva nešiotis.

Patvarus ir Aukštos Kokybės: Šį ištraukiama įkrovimo kabelis yra pagaminti iš aliuminio lydinio + pilnas varinė šerdis + TPE medžiagos, jis nebus gauti karšto kai jūs jį naudoti.Be to, įkroviklis priima sutirštės šifruojami varinė šerdis, todėl įkrovimo efektyvumą ir stabilumą.

Specifikacija:

Produkto pavadinimas: Meilės formos teleskopinis trys viename " duomenų kabelį

Medžiaga: aliuminio lydinys+pilnas varinė šerdis+TPE+ABS

Gaminio ilgis: ilgiausias ruožas yra 120cm/47.24 colių

Pareigos: krovimo + duomenų perdavimas

Produkto spalva: raudona, rožinė, violetinė, žalia, balta

Įvesties sąsaja: USB

Išvesties sąsaja: MICRO/8 Pin/TIPAS-C

Pakuotė: Pakuotėje

Pastaba:

Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva prekė gali šiek tiek skirtis nuo spalvų parodė nuotraukos.Ačiū!

Prašome leisti 1-2cm matavimo nuokrypis dėl rankinis matavimas.

1*3 1 duomenų kabelis

• Pakuotė: Pakuotėje
  • Prekės Pavadinimas: VODOOL
  • Medžiaga: aliuminio lydinys+pilnas varinė šerdis+TPE+ABS