Buitinė Technika

PICKIT3 Programuotojas+Universalus PIC ICD2 PICKit 2 PICKIT 3 Programavimo Adapteris Sėdynės

Prekės kodas:w420496

100% brand new ir aukštos kokybės PICKIT3 Programuotojas Aprašymas: USB (Full speed 12 Mbit/s sąsajos su priimančiosios PC) Realaus laiko vykdymo.MPLAB IDE suderinama (nemokama kopija įtraukta) Su MPLAB PICkit 3 leidžia derinimo ir programavimo IPS® ir dsPIC® Flash microcontrollers ne labiausiai prieinamą kainą taško, naudojant galingą grafinės vartotojo sąsajos MPLAB Integruota Kūrimo Aplinka (IDE).Su MPLAB PICkit 3 prijungtas prie dizaino inžinieriaus KOMPIUTERIO, naudodami full speed USB sąsaja ir gali būti prijungtas prie target per Mikroschema, derinimo (RJ-11) jungtis (suderinama su MPLAB ICD 2, MPLAB ICD 3 ir MPLAB NEKILNOJAMOJO LEDO) Built-in viršįtampių/trumpo jungimo stebėti Firmware naujovinamo iš KOMPIUTERIO/interneto parsisiųsti Visiškai uždaras Palaiko žemos įtampos 2.0 voltų (v 2.0 6,0 v diapazone) Diagnostikos Led (maitinimo, užimtas, klaida) Skaityti/rašyti programų ir duomenų atminties mikrovaldikliu Trinti programos atminties su patikra Freeze-periferiniai įrenginiai ne atskaitos tašką Programa iki 512K baitas flash su Programuotojas-to-Go Universalus Programuotojas Sėdynės Aprašymas: Naudojimo instrukcijos: Įdiegti mikrovaldiklis, 28-pin, 40-pin mikrovaldiklis kairėje suderinti 28/40P (A) Ši vėliava linija trumpojo jungimo dangteliu, ant poziciją Į 8,14,18,20-pin mikrovaldiklis suderinti kairėje 8P/14P/18P/20P vėliavos linija (B), shorting bžūp B pozicija Į ICD2, KIT2, KIT3 kristalų vadovas ar 6Pin Bloko programavimas ryšį programavimas programavimo operacija. (Pastaba: atskira programa sėdynės negali būti užprogramuotas lustas yra užprogramuotas funkcijas) Sėdynės palaiko šiuos mikrovaldikliu programavimas: PIC16/18XX 40PIN Serijos prietaisai (išskyrus 16F59) PIC16/18XX 28PIN Serijos prietaisai (išskyrus 16F57) PIC16/18XX 18PIN Serijos prietaisai IPS 8PIN/14PIN/20PIN šeimos įrenginių (išskyrus 10FXX) spalva: raudona medžiaga: plastikas Pakuotė: 1 X PICKIT3 Simuliatorius 1 X USB Kabelis 1 X 6Pin laidas 1 x Universalus Programuotojas Sėdynės Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos elementą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

• Prekės Pavadinimas: NEWYI