Namo Saugojimo Ir Organizacijos

Krepšelis Gėlių Krepšelius Velykų Mergina Rotango Forhandle Mini Austi Merginos Vytelių Giftweddings Puodai Kaimiškas Iškylą Urmu Džiaugtis Lauko

Aprašymas

Šis punktas yra rotango krepšys, pagamintas iš rotango medžiaga, tvirtas ir.Nuostabiai austi rotango, gražus ir subtilus.struktūros, lengvas, su rankena, lengva nešiotis.Tai rankiniai rotango saugojimo krepšys tinka puošti savo namų ir gyvenamasis kambarys ir balinimo savo gyvenimo erdvę.

Savybės

- Spalva: Balta

- Medžiaga:,, pintais

- Matmenys(Ilgis x plotis x aukštis): 10x8x12cm/3.94x3.15x4.72inches

- Išskirtinį dizainą: Rankomis austi rotango krepšiai yra, susijusių su restorano rotango, gražus ir subtilus.

- Nešiojamų dizainas: rotango krepšys yra tvirtas, lengvas, ir yra rankena, kad būtų lengva nešioti.

- Kaimiškas apdaila: Tai rankiniai rotango krepšys tinka puošti savo virtuvės, valgomojo stalo, ir gyvenamasis kambarys, ir tt, pridurdamas, kaimiškas stilius.

- Gėlių mergaitė gėlių krepšelis: Jūs galite papuošti krepšelį su lankai ir kaspinai, ir tapti madingi gėlių mergaitė krepšelį.

- Kelių priežasčių: be to, naudojant kaip dekoracija, gėlių mergaitė krepšelio, taip pat gali būti kaip iškylą krepšelį arba saugojimo krepšelį skinti vaisių ir daržovių.

10 x Krepšiai