Tattoo & Body Art

2019 Naujausias Elektroninių Antakių Tatuiruotė Mašina Motorinės Tatuiruotė Pasukimo Pen permanentinis Makiažas Rinkinys su 2vnt Adata Microblading Ginklų Rinkinys

Žymos: fontanas pen dolfin, fontanas pen curidan, "amazon" microblading pen, aistrą gelio rašiklis, garo spalvoti rašikliai, atsparus vandeniui pigmento lūpų dažai, storas pen microblading, microblading pen skaitmeninis, earasable gelio rašiklis, ekonomikos fontanas pen

Savybės:

Mašinos darbas yra prabangus, paprastas išvaizdos, kėbule yra lengvas ir lengvai suvokti.

Sukimosi greitis: sukimosi greičio mašina yra galingas, ir ji gali būti iki 35000, kurios gali atitikti reikalavimus, tatuiruotė, veikimas.Greitis ir intensyvumas mašina gali būti koreguojamas laisvai, ir operacija gali būti kontroliuojama bus.

Stabilumas: specialus užraktas adatų konstrukcija leidžia adata apkabos, stangresnė, ir nėra švytuoklės adata reiškinys.

Saugumas: Jis gali automatiškai valdyti giliau skverbtis į odą, išvengti skverbtis į odą per giliai, kad pradedantiesiems gali veikti laisviau.Jei pasipriešinimo, vidaus elastinga prietaisas gali sustabdyti mašiną rotacija.Jis grįš į normalų darbo išėjęs iš nelygaus paviršiaus, siekiant apsaugoti judėjimas nuo sugadinimo.

Žemas triukšmo lygis: Greitai spalva, sumažinti kliento nervų nuotaika ir skausmo jausmas.Norėdami, kad jūsų darbo patogiau ir greičiau.

Specifikacija:

Elemento Tipas: Tatuiruotė Mašina